2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Kerékpár verseny 2016. június 5.
2016. Május 25. 16:10, szerda | Helyi

Rövid cross country MTB Verseny 2016. június 5-én (vasárnap) 9 órától a Dr. Rapcsák A. utca sétáló részén

SZEZONT ZÁR A KOSÁRSULI
2016. Május 25. 14:56, szerda | Helyi

Miskolcon zárja a 2015-16-os bajnokságot a Vásárhelyi Kosársuli.

KÖNNYEN GYŐZTEK PAVLOVICÉK
2016. Május 21. 21:05, szombat | Helyi sport

A vártnál jóval könnyebb győzelmet aratott a Vásárhelyi Kosársuli a MEAFC elleni helyosztó párharc első mérkőzésén.

A Miskolc lesz az ellenfél a 13. helyért
2016. Május 18. 11:10, szerda | Helyi

Szokatlan időpontban, május 19-én csütörtökön 18 órakor játssza első mérkőzését a bajnokság 13. helyéért a Vásárhelyi Kosársuli a Miskolc ellen.

NEM BÍRT A HONVÉD A KOSÁRSULIVAL
2016. Május 12. 16:21, csütörtök | Helyi sport

Ismét magabiztos győzelmet aratott, így két sikerrel a háta mögött játszhat a következő hetekben az NBI B-s bajnokság 13. helyéért a Vásárhelyi Kosársuli.

Idegenben a Kosársuli
2016. Május 10. 18:11, kedd | Helyi sport

A Budapesti Honvéd otthonában vendégszerepel szerdán a Vásárhelyi Kosársuli.

GÁLÁZTAK ÉS ÜNNEPELTEK AZ UTOLSÓ FORDULÓBAN
2016. Május 10. 17:02, kedd | Helyi sport

Az előző fordulóban már bebiztosított bajnoki címük tudatában léptek pályára az NBII-es bajnokság utolsó mérkőzésén szombaton a HLKC lányai.

Magabiztosan győzött a Vásárhely
2016. Május 07. 11:19, szombat | Helyi sport

Elérte célját a Vásárhelyi Kosársuli, és magabiztos előnyt szerzett a Honvéd elleni visszavágóra a az NBI B csoportos bajnokság 9-16. helyért zajló rájátszásban.

Izgalmak várhatók a Hódtóiban
2016. Május 05. 17:41, csütörtök | Helyi sport

Várhatóan izgalmas összecsapást láthatnak a szurkolók a pénteken 18:30-kor kezdődő Kosársuli-Honvéd bajnokin a Hódtói Sportcsarnokban.

Gyurta Dániel a vásárhelyi junior Eb arca
2016. Május 05. 15:39, csütörtök | Helyi

Sajtótájékoztató keretében mutatták be a 43. junior úszó Európa-bajnokság reklámfilmjét a nyári esemény helyszínén, Hódmezővásárhelyen.

Ismét Kosársuli-Honvéd párharc
2016. Május 03. 11:09, kedd | Helyi sport

Megint a Budapesti Honvéddal kell farkasszemet néznie a Vásárhelyi Kosársulinak az NBI B csoportos bajnokságban.

Bajnok a HLKC
2016. Május 02. 11:20, hétfő | Helyi sport

Az egyesület fennállásának legnagyobb sikerét érték el, hiszen szombaton a felnőtt csapatunk bebiztosította BAJNOKI CÍMÉT az NB/II-ben.