2017. Február 24. 11:36, péntek | Helyi

A Hódmezővásárhelyi Kosársuli SE is csatlakozott azokhoz a csapatokhoz, amelyek csarnokukban elhelyezik legjobb játékosaik portréit, egy-egy molinón.

Könnyedén tovább jutottak a Rakéták
2017. Február 13. 16:41, hétfő | Helyi

Az Országos Serdülő Bajnokság 32 csapatos főtáblájának első tornáit játszották hétvégén szerte az országban.

ROSSZUL DOBOTT A VÁSÁRHELY
2017. Február 13. 11:52, hétfő | Helyi sport

Kikapott a bajnokságban második helyen álló Vásárhelyi Kosársuli a Békés otthonában.

Dél-keleti rangadót rendeznek Békésen
2017. Február 10. 11:21, péntek | Helyi

A Békés-Vásárhely kosárlabda mérkőzés már azóta rangadónak számít, hogy a viharsarkiak néhány éve felküzdötték magukat az NBI B csoportba.

B33 Diákolimpia döntőben a vásárhelyi kosarasok
2017. Február 07. 11:36, kedd | Helyi sport

Két vásárhelyi iskola fiatal kosarasai is bejutottak a B33 Diákolimpia döntőjébe a hétfőn megrendezett selejtezők után.

Nem tudott mit kezdeni Genallal a Salgótarján
2017. Február 06. 14:11, hétfő | Helyi sport

Csak a második félidőben tudta megnyerni a Salgótarján elleni bajnokiját a Vásárhelyi Kosársuli.

MINDEN MÉRKŐZÉS SZÁMÍT
2017. Február 03. 21:52, péntek | Helyi

Hétről-hétre közelebb kerül célja eléréséhez a Vásárhelyi Kosársuli.

Tartja első helyét a Vásárhelyi Kosársuli
2017. Január 30. 11:09, hétfő | Helyi sport

A MAFC elleni kötelező győzelem megszerzésével továbbra is tartja első helyét a Vásárhelyi Kosársuli az NBI B-s bajnokság keleti csoportjában.

KÖTELEZŐ RÖVIDEN: MAFC-KOSÁRSULI
2017. Január 28. 17:47, szombat | Helyi sport

A sereghajtó otthonában lép pályára a tabellát jobb gólkülönbségével már vezető Vásárhelyi Kosársuli.

70 éve játszották az első kosármeccset Hódmezővásárhelyen
2017. Január 24. 14:47, kedd | Helyi

1946. májusában egy új sportág első szárnypróbálgatásainak lehettek tanúi Hódmezővásárhelyen azok, akik a Vívó-pályán, egy fiatalokból álló fiú- és leánycsapatot láttak egymás ellen játszani.

MEGVAN A 10. KOSÁRSULI SIKER
2017. Január 22. 10:15, vasárnap | Helyi

Megszerezte 10. győzelmét az NBI B csoportos bajnokságban a Vásárhelyi Kosársuli.