2024. április 28, vasárnap - Valéria

Dechatlon B33 TOUR és Országos Diákolimpia Döntő
2017. Május 17. 10:15, szerda | Helyi

Dechatlon B33 TOUR és Országos Diákolimpia Döntőt rendeznek 2017. május 20-án, szombaton Hódmezővásárhelyen, a Kossuth téren.

KIEGYENLÍTETT A VÁSÁRHELY
2017. Május 15. 10:10, hétfő | Helyi

Ötletes és erőteljes játékkal, pontos különbséggel győzött a Vásárhelyi Kosársuli a Győr ellen az NBI B csoportos bajnokság felsőházi rájátszásában.

EGYENLÍTENE A KOSÁRSULI
2017. Május 12. 11:25, péntek | Helyi

Szombaton 18 órakor hazai környezetben vágna vissza a két héttel ezelőtti, igencsak sima vereségért a Vásárhelyi Kosársuli az Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC-nak.

EGY LÉPÉSRE A CSÚCSTÓL A RAKÉTÁK
2017. Május 09. 11:07, kedd | Helyi

A Vásárhelyi Kosársuli u14-es csapata kilencedik tornáját is veretlenül nyerte meg, ezúttal Kiskunfélegyházán.

Vásárhelyi kosarasok nemzetközi sikere
2017. Május 03. 15:48, szerda | Helyi

Hatalmas lehetőséget kaptak a Vásárhelyi Kosársuli U14-es csapatának legjobbjai: Bánfi Balázs, Dékány Imre, Fulai Bátor és Pánczél Csongor, valamint vezetőedzőjük Mócsai Milán

NEM LESZ KÖNNYŰ TOVÁBBJUTNI
2017. Május 02. 11:55, kedd | Helyi

A Győr nyerte magabiztosan a Kosársuli elleni párharc első felvonását az NBI B csoportos bajnokság felsőházában.

Győrben a Kosársuli
2017. Április 26. 15:59, szerda | Helyi

Folytatja a szereplését a rájátszásban a Vásárhelyi Kosársuli.

A VESZPRÉM JUTOTT A NÉGY KÖZÉ
2017. Április 18. 11:01, kedd | Helyi

Az utolsó percekig kihegyezett küzdelemben, maradt alul a Vásárhelyi Kosársuli a Veszprém ellen a négy közé kerülésért folytatott párharc második mérkőzésén.

Országos döntőben a Rakéták
2017. Április 12. 11:15, szerda | Helyi

A Vásárhelyi Kosársuli u14-es csapata nyolcadik tornáját megnyerte meg veretlenül a hétvégén Budapesten, a Vasas Kosárlabda Akadémia pasaréti otthonában.

12/12 - Megdönthetetlen csúcs Vásárhelyen
2017. Április 07. 09:02, péntek | Helyi sport

Az Országos Kenguru Kupa 7. fordulójában a Vásárhelyi Cápák játékosai elképesztő csúcsot állítottak fel a Hódtói Sportcsarnokban.

MÁR AZ ELSŐ FÉLIDŐBEN ELDŐLT
2017. Április 07. 08:59, péntek | Helyi

Nem volt túl sok mozgástere a Kosársulinak Veszprémben a felsőházi rájátszásért folytatott párharc első ütközetében.

Veszprémben lesz az első csata
2017. Április 05. 17:43, szerda | Helyi

Alig pihente ki az alapszakasz utolsó fordulójának fáradalmait a Kosársuli, máris útra kell kelniük, mivel a felsőházi rájátszás első körében rögtön a nyugati bajnok Veszprémmel kell szembenéznie a gárdának.