2017. Szeptember 13. 10:06, szerda | Helyi

Bizakodó az MTK Törökbálint elleni szezonnyitó előtt Szabó Péter, a Vásárhelyi Kosársuli irányítója, aki már második évét kezdi meg a Csongrád megyei alakulat színeiben.

Utasi Gábor: A legjobb nyolcba jutás a cél!
2017. Szeptember 06. 15:33, szerda | Helyi sport

Szeptember 15-én, az MTK Törökbálint otthonában kezdi a szezont a Vásárhelyi Kosársuli az NBI B csoport elit ligájában.

Másodszor lett magyar bajnok a Budapest Exiles rögbicsapata
2017. Június 05. 09:11, hétfő | Sport

Megvédte címét, és a klub története során másodszor lett magyar bajnok a Budapest Exiles rögbicsapata, miután vasárnap, a kecskeméti döntőben 28-3-ra legyőzte a házigazda KARC gárdáját.

Búcsú a bajnokságtól
2017. Június 01. 10:31, csütörtök | Helyi

Idei utolsó bajnoki mérkőzésére készül a Vásárhelyi Kosársuli a 2016-17-es szezonban.

Utoljára hazai pályán a szezonban a felnőtt kosarasok
2017. Május 28. 08:57, vasárnap | Helyi

A Vásárhelyi Kosársuli felnőtt gárdája vasárnap este 18:30-kor lép pályára a szezonban utoljára a Hódtói Sportcsarnokban.

Nyertek az első meccsen a Vásárhelyi Rakéták
2017. Május 26. 11:06, péntek | Helyi

Sikerrel vette az első akadályt a Hódmezővásárhelyen zajló Nemzeti Serdülő Bajnokság első napján a Vásárhelyi Kosársuli serdülő csapata, a Vásárhelyi Rakéták.

Országos döntőben a Cápák!
2017. Május 17. 15:08, szerda | Helyi

A Vásárhelyi Kosársuli 2006-os válogatott csapata, a Cápák veretlenül zárta az Országos Kenguru Bajnokság regionális küzdelmeit.

KIEGYENLÍTETT A VÁSÁRHELY
2017. Május 15. 10:10, hétfő | Helyi

Ötletes és erőteljes játékkal, pontos különbséggel győzött a Vásárhelyi Kosársuli a Győr ellen az NBI B csoportos bajnokság felsőházi rájátszásában.

EGYENLÍTENE A KOSÁRSULI
2017. Május 12. 11:25, péntek | Helyi

Szombaton 18 órakor hazai környezetben vágna vissza a két héttel ezelőtti, igencsak sima vereségért a Vásárhelyi Kosársuli az Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC-nak.

Tizenkilenc klub kapott első osztályú licencet az MLSZ-től
2017. Május 10. 14:35, szerda | Sport

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elsőfokú licencadó bizottsága 19 klubnak adott első osztályú licencet.

NEM LESZ KÖNNYŰ TOVÁBBJUTNI
2017. Május 02. 11:55, kedd | Helyi

A Győr nyerte magabiztosan a Kosársuli elleni párharc első felvonását az NBI B csoportos bajnokság felsőházában.