2024. május 11, szombat - Ferenc

KÖZÖNSÉGSZÓRAKOZTATÓ JÁTÉKKAL TARTOTTUK ITTHON A KÉT PONTOT
2018. November 26. 09:53, hétfő | Helyi

A Felföldi István SE csapatát láttuk vendégül az NBII hétvégi fordulójában, a két csapat tabellán elfoglalt helyezése alapján magabiztos győzelemre készültünk.

LEGINKÁBB SAJÁT MAGUNKKAL GYŰLT MEG A BAJUNK
2018. November 21. 16:09, szerda | Helyi

Az NBII-es bajnokságra nem jellemző, hatalmas érdeklődés kísérte a csoport két veretlen csapatának összecsapását Gyulán, nagy örömünkre sokan érkeztek Vásárhelyről is, hogy buzdítsák lányainkat.

Megvan az első nemzetközi vásárhelyi ökölvívó arany a Boxing Gymtől!
2018. November 19. 17:26, hétfő | Helyi

A hétvégén Zágrábban hat nemzet részvételével megrendezett tornán a vásárhelyi Kovács Pál magabiztosan nyerte súlycsoportját a magyar csapat tagjaként.

JÓ JÁTÉK, KONCENTRÁCIÓ ÉS FEGYELEM
2018. November 12. 11:30, hétfő | Helyi

A dobogó 3. helyén álló Csorvást fogadtuk szombaton az NBII 7. fordulójában, a két csapat tabellán elfoglalt helye és aktuális formája igazi rangadót ígért.

HULLÁMZÓ JÁTÉKKAL IS MAGABIZTOS GYŐZELEM GYOMAENDRŐDÖN
2018. Október 15. 10:54, hétfő | Helyi

Nem brillíroztunk ugyan a bajnokság negyedik fordulójában, de így is magabiztosan hoztuk el a két pontot Gyomaendrődről az NB/II felnőtt bajnokság negyedik fordulójában.

Hangolódás: az első hazai bajnoki következik!
2018. Október 02. 14:16, kedd | Helyi

Október 6-án 18 óra 30 perckor ismét hazai környezetben lép pályára a Vásárhelyi Kosársuli: az NB I/B Zöld csoportjának harmadik fordulójában az Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC látogat a Hódtói Sportcsarnokba.

Megint a végjáték: második meccs, második győzelem!
2018. Szeptember 20. 11:11, csütörtök | Helyi

A fantasztikus salgótarjáni bajnoki rajtot követően szerdán Tiszaújvárosban lépett pályára a Vásárhelyi Kosársuli az NB I/B Zöld csoportjában.

Fantasztikus győzelemmel kezdte a szezont a Kosársuli!
2018. Szeptember 17. 10:31, hétfő | Helyi

Szombaton Salgótarjánban lépett pályára a Vásárhelyi Kosársuli az NB I/B Zöld csoportjának első fordulójában.

Kezdődik! Rangadóval indítja a szezont a Kosársuli.
2018. Szeptember 14. 10:40, péntek | Helyi

Szeptember 15-én, szombaton 18 órakor a Salgótarjáni KSE otthonában kezdi meg a 2018/19-es szezont a Vásárhelyi Kosársuli.

Salgótarjánban kezd a Kosársuli – bajnoki menetrend
2018. Szeptember 10. 09:23, hétfő | Helyi

Szeptember 15-én, szombaton Salgótarjánban kezdi az NB I/B Zöld csoportját a Vásárhelyi Kosársuli felnőtt-, valamint U20-as csapata.

Kő-papír-olló magyar bajnokságot rendeznek szeptemberben
2018. Augusztus 31. 05:00, péntek | Belföld

Kő-papír-olló magyar bajnokságot rendeznek - immár második alkalommal - szeptember 7-én Budapesten, a Kincsem Parkban. A győztes a londoni kő-papír-olló Európa-bajnokságon képviselheti az országot.

Harmadszor bajnok a Videoton
2018. Május 28. 07:22, hétfő | Sport

Megszerezte története harmadik bajnoki címét a Videoton labdarúgócsapata azzal, hogy az OTP Bank Liga vasárnapi, 32. fordulójának zárómérkőzésén 2-0-ra legyőzte az előző idényben első Budapest Honvédot, Felcsúton.