2017. Február 22. 10:07, szerda | Helyi

A városi sportnapon 2017. február 25-én, szombaton 16 órakor a hódmezővásárhelyi Hódtói Sportcsarnokban avatják fel az „Akikre büszkék vagyunk” táblát.

A BAJNOKASPIRÁNS ÉRKEZIK VÁSÁRHELYRE
2017. Február 22. 09:45, szerda | Helyi

A december 10. óta veretlen, múlt heti győzelmével már második helyen álló Debrecen látogat szombat este 18 órakor a Hódtói Sportcsarnokba az NBI B csoportos bajnokságban.

A HÓD ÚSZÓ SE csapata hódította el a 2017-es Mimosa Cup csapat trófeáját
2017. Február 21. 10:16, kedd | Helyi

A HÓD-ok hatalmas fölénnyel nyerték a csapatok pontversenyét. Úszóink összesen 53 (30 arany, 13 ezüst, 9 bronz) érmet hoztak haza a montenegrói Herceg Noviból.

EVP- Egészségfejlesztési Iroda márciusi programajánlója
2017. Február 21. 10:03, kedd | Helyi

Márciusban is tovább folytatódik az EVP- Egészségfejlesztési Iroda által szervezett EVP 50+ Internet Klub

Könnyedén tovább jutottak a Rakéták
2017. Február 13. 16:41, hétfő | Helyi

Az Országos Serdülő Bajnokság 32 csapatos főtáblájának első tornáit játszották hétvégén szerte az országban.

ROSSZUL DOBOTT A VÁSÁRHELY
2017. Február 13. 11:52, hétfő | Helyi sport

Kikapott a bajnokságban második helyen álló Vásárhelyi Kosársuli a Békés otthonában.

Dél-keleti rangadót rendeznek Békésen
2017. Február 10. 11:21, péntek | Helyi

A Békés-Vásárhely kosárlabda mérkőzés már azóta rangadónak számít, hogy a viharsarkiak néhány éve felküzdötték magukat az NBI B csoportba.

X. BALASSI KUPA
2017. Február 07. 15:23, kedd | Helyi sport

Nyílt Baranta szablyavívó verseny

B33 Diákolimpia döntőben a vásárhelyi kosarasok
2017. Február 07. 11:36, kedd | Helyi sport

Két vásárhelyi iskola fiatal kosarasai is bejutottak a B33 Diákolimpia döntőjébe a hétfőn megrendezett selejtezők után.

Nem tudott mit kezdeni Genallal a Salgótarján
2017. Február 06. 14:11, hétfő | Helyi sport

Csak a második félidőben tudta megnyerni a Salgótarján elleni bajnokiját a Vásárhelyi Kosársuli.

MINDEN MÉRKŐZÉS SZÁMÍT
2017. Február 03. 21:52, péntek | Helyi

Hétről-hétre közelebb kerül célja eléréséhez a Vásárhelyi Kosársuli.

Tartja első helyét a Vásárhelyi Kosársuli
2017. Január 30. 11:09, hétfő | Helyi sport

A MAFC elleni kötelező győzelem megszerzésével továbbra is tartja első helyét a Vásárhelyi Kosársuli az NBI B-s bajnokság keleti csoportjában.