Overdose-t nevezték az ascoti derbire

Leadták Overdose előnevezését a Royal Ascotra, Mikóczy Zoltán, a magyar ló társtulajdonosa szerint.

2012. Május 07. 14:01, hétfő | Külföld

Hollande nyert - esnek a tőzsdék

Megtörtént az, amire azt mondják a gazdasági elemzők, hogy csupa-csupa bizonytalanságot hordoz magában. Francois Hollande nyerte a francia elnökválasztásokat.

2012. Május 04. 14:17, péntek | Sport

Ricsi világbajnokot vert meg

Rapport Richárd a bécsi szimultánon sötéttel legyőzte az egykori világbajnok Veszelin Topalovot, és pályafutása eddigi legnagyobb skalpját szerezte meg.

2012. Május 04. 07:21, péntek | Sport

Autósport: Európa-bajnoki címre tör a magyar kamionos csapat

A győzelemért száll harcba a Nemzetközi Automobil-szövetség (FIA) kamion Európa-bajnoki sorozatában a magyar-cseh Frankie Oxxo Truck Racing Team.

2012. Április 22. 07:11, vasárnap | Sport

Szávay vereséggel tért vissza

Szávay Ágnes tíz hónapos kényszerszünet után vereséggel tért vissza. A 740 ezer dollár összdíjazású stuttgarti salakpályás női tenisztorna első fordulójában kapott ki szombaton. Arn Gréta győzelemmel kezdett.

2012. Április 19. 07:21, csütörtök | Sport

Egyszer volt Kecskeméten kutyavásár

Harmadszor nyerte el a Ligakupát a Videoton együttese, miután a döntőben kiütötte a hazai környezetben játszó Kecskemét együttesét.

2012. Április 16. 07:19, hétfő | Sport

Fantasztikus kezdés - megvertük a japánokat

Remek rajtot vett a magyar jégkorong-válogatott a ljubljanai divízió I-es világbajnokságon: Kevin Primeau szövetségi kapitány együttese 5-1-re nyert a japán csapat ellen a vasárnapi nyitómérkőzésen.

2012. Április 16. 07:03, hétfő | Külföld

Menetelnek a „végső győzelem” felé

Első nyilvános nyilvános beszédét mondta el Kim Dzsong Un, Észak-Korea új vezetője vasárnap...

2012. Április 15. 07:13, vasárnap | Sport

Olimpiai kvótát szerzett a magyar asztaliteniszező

Zwickl Dániel a várakozásokat messze felülmúlva kvótát szerzett a londoni olimpiára, miután szombaton este megnyerte csoportja döntőjét az asztaliteniszezők európai selejtezőjén, Luxembourgban.

2012. Április 12. 14:17, csütörtök | Sport

Elődöntős előny a Honvédnál, kikapott a Vasas

Az élvonalbeli férfi vízilabda-bajnokság elődöntőjének első mérkőzésén a Groupama-Honvéd ötméteresekkel nyert a Teva-Vasas-Uniqa ellen.

2012. Április 02. 14:23, hétfő | Sport

Veres Péter és a Dinamo Moszkva a CEV-kupa trónján

A lengyel Asseco Resovia Rzeszówot a visszavágón is 3:2-re győzte le, így a Veres Péterrel a soraiban villogó Dinamo Moszkva lett a férfi röplabda CEV-kupa 2012. évi nyertese.

2012. Április 02. 07:17, hétfő | Sport

Michelisz egy 4. és egy 7. hellyel zárt Valenciában

Michelisz Norbert a 7. helyen végzett a túraautó-világbajnokság valenciai állomásának első futamán. Csapattársa, Wéber Gábor a 17. lett.