2015. Július 06. 09:10, hétfő | Helyi sport

2015. július 4-én Strasbourgban tartották a Taekwondo kadet Európa-bajnokságot.

Töretlen a siker – Újabb aranyat hozott Berei Béla
2014. December 17. 15:39, szerda | Helyi

Újabb arannyal tért haza Berei Béla az év utolsó taekwondo versenyéről, a 20th Christmas Tournametn Pelhřimov – ról Csehországból. Az ifjú tehetség könnyedén vette az akadályt.

Magabiztos győzelem az év utolsó NBII-es idegenbeli fellépésén
2014. December 02. 10:46, kedd | Helyi sport

Az őszi szezonnak jelentősen megerősített játékoskerettel nekivágó Szeghalmi NKC vendégeként lépett pályára szombaton a HLKC az NBII női kézilabda bajnokságban.

Vízilabda Eb - bronzérmes a női válogatott
2014. Július 26. 17:49, szombat | Sport

A magyar női vízilabda-válogatott a harmadik helyen végzett a budapesti Európa-bajnokságon, miután a szombati bronzmérkőzésen 10-9-re legyőzte az olasz csapatot.

IX. Nándorfehérvári Emléknapok Szegeden 2014. július 18-19-én
2014. Július 11. 21:52, péntek | Helyi

2014-ben immáron kilencedik alkalommal kerül megrendezésre Szeged-Alsóvároson a Mátyás téren a Nándorfehérvári Emléknapok.

Országos bajnok a Kosársuli u11
2014. Május 26. 10:36, hétfő | Helyi sport

Az idén 20 éves Vásárhelyi Kosársuli Sportegyesület eddigi legnagyobb sikerét érte el hétvégén Sopronban.

Kézilabda: Győr, Szeged... folytassa Veszprém! - VIDEÓVAL
2014. Május 20. 15:58, kedd | Sport

A győri lányok a Bajnokok Ligájás címvédése után, az elmúlt hétvégén ismét nagy sikert könyvelhetett el a honi kézilabda-élet. A Pick Szeged férfi csapata Berlinben megnyerte az EHF-kupa döntőjét.

Legyőzte Ausztriát a férfi kosárlabda-válogatott
2013. Július 29. 07:43, hétfő | Sport

Az augusztusi Európa-bajnoki selejtezőre készülő magyar férfi kosárlabda-válogatott utolsó tesztmérkőzésén legyőzte vasárnap az osztrákokat Szombathelyen.

2012. Május 31. 14:19, csütörtök | Sport

Becsület és sportszerűség

A BoxingONE Championship 2012-es tavaszi szezonjából már csak egy mérkőzés van hátra: június 2-án, szombaton 18 órától a „Debrecen Thunders" a szlovákiai „Komárno Sharks" együttesét fogadja a Debrecen Plázában.

2012. Május 28. 14:09, hétfő | Sport

Kobajasi repült, Webber diadalmaskodott

Mark Webber nyerte vasárnap a Forma–1-es Monacói Nagydíjat, az ausztrál autóversenyző rajt-cél győzelmet aratott.

2012. Május 24. 07:23, csütörtök | Sport

Zsinórban 48. győzelmükkel lettek bajnokok

Az Aquaprofit-NTSK csapata veretlenül nyerte az NB I-es sakkbajnokságot.

2012. Május 22. 14:19, kedd | Sport

A Debrecen már nem nyeretlen a B1-ben

A BoxingONE Championship vasárnapi versenynapján a „Debrecen Thunders” gárdája a „Galánta Kids” együttesét fogadta a hajdúsági megyeszékhely egyik ismert bevásárlóközpontjában felállított szorítóban.