2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek

TÖBB, MINT 80 GÓLOS MECCSEN SZEREZTÜK MEG AZ ÚJABB GYŐZELMÜNKET
2019. Április 29. 17:05, hétfő | Helyi

Szombati bajnoki meccsünkön nem a védekezés magasiskolája miatt tapsolták véresre a kezüket a kilátogató nézők Újkígyóson.

Államfőválasztás - Eredménytelen az első forduló
2017. Március 13. 12:01, hétfő | Belföld

Eredménytelen lett az államfőválasztás első fordulója hétfőn az Országgyűlésben, mert egyik jelölt sem kapta meg a megválasztáshoz szükséges kétharmados támogatást.

2012. Május 29. 14:19, kedd | Sport

Kovács Nikolett dobogóra állhatott Katarban

Kovács Nikolett egy-egy harmadik és negyedik hellyel zárta a QMMF katari nemzetközi gyorsasági motoros bajnokság hétvégi, utolsó fordulóját.

2012. Május 24. 07:23, csütörtök | Sport

Zsinórban 48. győzelmükkel lettek bajnokok

Az Aquaprofit-NTSK csapata veretlenül nyerte az NB I-es sakkbajnokságot.

2012. Május 22. 14:19, kedd | Sport

A Debrecen már nem nyeretlen a B1-ben

A BoxingONE Championship vasárnapi versenynapján a „Debrecen Thunders” gárdája a „Galánta Kids” együttesét fogadta a hajdúsági megyeszékhely egyik ismert bevásárlóközpontjában felállított szorítóban.

2012. Május 09. 14:19, szerda | Sport

Bunyó a pályán! - botrányos körülmények között félbeszakadt a kolozsvári derbi

Botrányos körülmények között félbeszakadt a kolozsvári derbi az Universitatea és a CFR között a román labdarúgó-bajnokságban, miután az első félidő 27. percében, egy büntető után elszabadultak az indulatok.

2012. Április 30. 07:15, hétfő | Sport

Czink magabiztosan nyert, Marosinak nem sikerült

Czink Melinda győzött, ezzel főtáblás, míg Marosi Katalin kikapott vasárnap a 220 ezer dollár összdíjazású Budapest Grand Prix salakpályás női tenisztorna selejtezőjének második fordulójában.

2012. Április 26. 14:19, csütörtök | Sport

Cselgáncs Eb: mindhárom magyar bejutott a második körbe

A csütörtöki nyitó napon érdekelt mindhárom magyar, Ungvári Miklós (66 kg), Csernoviczki Éva (48) és Karakas Hedvig (57) is bejutott a második fordulóba...

2012. Április 25. 14:17, szerda | Sport

Még egy lapáttal rádobnak Wimbledonban

Az előző évihez képest tíz százalékkal emelkedik a június–júliusi wimbledoni tenisztorna összdíjazása.

2012. Április 23. 14:03, hétfő | Külföld

Hollande vezet a francia elnökválasztáson

Még nincs lefutva, de a francia elnökválasztás félidejében a szocialista Francois Hollande vezet a konzervatív Nicolas Sarkozy előtt.

2012. Április 17. 07:17, kedd | Sport

Győri öröm Galántán

A BoxingONE Championship szombati versenynapján a „Galánta Kids” csapata a győri „Patent Gladiators” együttesét látta vendégül. Hatalmas buzdítás mellett küzdöttek a legjobb közép-európai amatőr ökölvívók.

2012. Március 22. 14:21, csütörtök | Sport

Tenisz: fél év kihagyás után győzelemmel tért vissza V. Williams

A tavalyi US Open óta először lépett pályára Venus Williams, és a korábbi világelső amerikai győzelemmel tért vissza: 6:0, 6:3-ra győzte le a 41 éves korával a top 100 nagy veteránjának számító japán Date Krumm Kimikót.