2024. április 19, péntek - Emma

Hybrid pályacsúcsot futnék a RabócsiRingen!
2021. Szeptember 25. 10:12, szombat | Sport

Greinbachban második, Kakucs Ringen harmadik helyen végzett a még csak 14 éves Rallycross pilóta Pál Krisztián. Vele beszélgetek a hétvégi RabócsiRingi versenyről.

A defektes Vértes után mindent beleadnak majd!
2021. Szeptember 23. 17:08, csütörtök | Sport

A bajnokság éléről kezdhette meg az év utolsó előtti ORB futamát Csomós Miklós és Nagy Attila, de egy defekt hamar megpecsételte a versenyüket.

Mindig ilyen szakaszokon mennék!
2021. Szeptember 22. 15:35, szerda | Sport

A Vértes ralit az P12 kategória győzelemmel zárta a Kronome - Pásztor ralipáros.

Harmadik hely a Kakucs Ringen
2021. Szeptember 17. 15:31, péntek | Sport

Pál Krisztián, nemrég még Greinbach-ban rótta a köröket a Swift Hybrid RX Cup mezőnyében. Most pedig már itthon Magyarországon szállt harcba a sporttársak, és az idő ellen az Euroaszfalt Rallycross OB Kakucsi fordulóján.

Kettőből kettő!
2021. Szeptember 17. 09:28, péntek | Sport

A Ritmus ASE támogatott párosának, a Kiss Ferenc-ifj. Kiss Ferenc párosnak az idei Mitropa győzelmeit jelentik a címben szereplő számok,

Benyó Kakucson is nyert a Focus-szal
2021. Szeptember 15. 15:48, szerda | Sport

Második versenyén, második győzelmét aratta Benyó Máté a magyar rallycross bajnokságban a Korda Racing és a Ritmus ASE színeiben pompázó Ford Focus Supercar-ral,

Pál Krisztián és a rallycross
2021. Szeptember 11. 18:19, szombat | Sport

Hétvégén ismét felölti Pál Krisztán rallycrossversenyző a tűzállót, és rajthoz áll a Rallycross OB következő futamán, a Kakucs Ringen.

Újabb győzelmek
2021. Szeptember 08. 19:33, szerda | Sport

A hétvégén rendezték az FIA CEZ Zone Trophy zárófordulóját Csehországban Brno-ban.

2021-ben is bajnok, ez már hetedik trófeája Tim Gábornak
2021. Szeptember 07. 17:33, kedd | Sport

Az FIA Swift Cup Europe bajnokságban tért vissza a rallyból pályaautózáshoz Tim Gábor 2020-ban, ahol rögtön bajnoki címet is szerzett.

A győzelem a cél BRNO-ban is!
2021. Szeptember 04. 10:03, szombat | Sport

A Slovakiaring bajnoki fordulóján sikeresen tért vissza hazai pályán a Gender Racing Team korábbi MNASZ Formula Renault bajnoka a többszörös szlovák gokart bajnok Szabó Nikolas a Gender Racing Forma3-as Dallarajában.

Túl a második ERC futamon
2021. Szeptember 02. 09:23, csütörtök | Sport

15 gyorsasági szakasz és városi várt Juhász Csabira és Juhász és Pistire az 50-dik Barum Ralin, ami számukra idén a második ERC verseny volt.

Egyik szemünk sír, a másik nevet!
2021. Szeptember 01. 19:21, szerda | Sport

A nevetést természetesen a Klausz-Csányi páros negyedik helye okozza, bár a dobogó nagyon közeli volt, csak 2,2 mp-en múlott,