Hosszú Katinka újabb két vb-aranyérmet nyert
2016. December 08. 07:51, csütörtök | Sport

Hosszú Katinka két aranyérmet szerzett az úszók rövidpályás világbajnokságának szerdai napján a kanadai Windsorban.

Paralimpia 2016 - Tóth Tamás aranyérmes 100 méter háton
2016. Szeptember 17. 19:18, szombat | Sport

A kilencedik versenynapon megszületett a magyar küldöttség első aranyérme a riói paralimpián: Tóth Tamás pénteken elsőként csapott a célba az S9-es sérültségi kategória 100 méteres hátúszó számának döntőjében.

Rio 2016 - Aranyérmes a női kajaknégyes, Veréb István a vigaszágon
2016. Augusztus 20. 21:19, szombat | Sport

A Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Csipes Tamara, Fazekas-Zur Krisztina összeállítású női kajaknégyes címvédőként aranyérmet nyert 500 méteren a riói olimpia szombati versenynapján.

Rio 2016 - Aranyért száll vízre a női kajaknégyes, éremért a férfi kenukettes
2016. Augusztus 20. 05:00, szombat | Sport

Az aranyéremért száll vízre a címvédő női kajaknégyes 500 méteren a riói olimpia utolsó előtti, szombati versenynapján, míg a férfi kenukettesnek 1000 méteren az éremszerzés a célja.

Rio 2016 - újabb magyar arranyérmes, győzött a már négyszeres bajnok kajakos Kozák Danuta
2016. Augusztus 18. 15:15, csütörtök | Sport

Kozák Danuta megvédve címét aranyérmet nyert csütörtökön kajak egyes 500 méteren a riói olimpián.

Rio 2016 - Hosszú Katinka olimpiai bajnok 200 méter vegyesen is
2016. Augusztus 10. 07:30, szerda | Sport

Hosszú Katinka harmadik aranyérmét 200 méter vegyesen nyerte a riói olimpián.

Újabb arany: Hosszú Katinka világcsúccsal nyert 400 méter vegyesen
2016. Augusztus 07. 07:31, vasárnap | Sport

Hosszú Katinka 4:26.36 perces, hatalmas világcsúccsal nyert aranyérmet 400 méter vegyesen a riói olimpia úszóversenyeinek szombati nyitónapján.

Olimpia – megvan az első magyar érem - arany
2016. Augusztus 07. 07:30, vasárnap | Sport

Szász Emese aranyérmet nyert szombaton párbajtőrben, ezzel övé az első magyar dobogós helyezés a riói olimpián.

31 magyar arany a speciális világjátékokon
2015. Augusztus 03. 07:08, hétfő | Sport

A magyar küldöttség 31 arany-, 30 ezüst- és 20 bronzérmet szerzett a speciális olimpia vasárnap zárult nyári világjátékain Los Angelesben.

Jól indított a Máté Taekwondo versenyzője
2015. Február 05. 12:52, csütörtök | Helyi sport

A hétvégén Szarajevóban rendezett G1-es besorolású nyílt bosnyák versenyen Berei Béla aranyérmet nyert.

Töretlen a siker – Újabb aranyat hozott Berei Béla
2014. December 17. 15:39, szerda | Helyi

Újabb arannyal tért haza Berei Béla az év utolsó taekwondo versenyéről, a 20th Christmas Tournametn Pelhřimov – ról Csehországból. Az ifjú tehetség könnyedén vette az akadályt.

Világjátékok - Székely Lilla aranyérmet szerzett a Caliban zajló világjátékokon
2013. Július 28. 10:08, vasárnap | Sport

Székely Lilla magyar búvárúszó aranyérmet nyert a nem olimpiai sportágak IX. Világjátékán a kolumbiai Caliban szombaton.