Hírek
2020. November 13. 12:09, péntek |
Helyi
Forrás: Elek András igazgatási ügyintéző
Zárva tartanak a vásárhelyi muzeális intézmények

A koronavírus-járvány miatti korlátozásokkal összhangban szerdától nem látogatható a Tornyai János Múzeum, az Alföldi Galéria, az Emlékpont, valamint a Magyar Tragédia 1944 kiállítóhely.
A hódmezővásárhelyi muzeális intézmények a kormányhatározat alapján előreláthatólag egy hónapon át, azaz december 11-ig tartanak zárva.
A Korok, kultúrák, lelőhelyek régészeti sorozat novemberi előadását online tekinthetik meg az érdeklődők, míg az eredetileg november 22-én az Alföldi Galériában nyíló 67. Vásárhelyi Őszi Tárlat megrendezéséről, nyitva tartásáról a későbbiekben lesz tájékoztatással az intézmény.
Az Emlékpontnál álló kültéri Hypercube installáció a hónap végéig megfelelő távolságtartással megtekinthető.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 17. 07:25, kedd | Bulvár
A Pajta kapta az idén az Év étterme díjat
Az őriszentpéteri Pajta nyerte el az idén a Dining Guide Év étterme díjat, míg a Best Of The Best címet továbbra is a Stand őrzi.
2025. Június 17. 07:22, kedd | Életmód
Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra, sérültek is vannak
2025. Június 17. 07:22, kedd | Külföld
Izraeli-iráni konfliktus - Donald Trump szerint Irán tárgyalni szeretne
Irán tárgyalni szeretne - erősítette meg Donald Trump amerikai elnök az iráni tárgyalási szándékról szóló híreket a G7-csúcstalálkozó kanadai helyszínén hétfőn, amikor Mark Carney kanadai miniszterelnökkel találkozott.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.