Hírek
2020. Május 25. 07:39, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Villamosmegállóban szült egy nő Budapesten, rendőrök segítettek neki
A 4-es és a 6-os villamos Blaha Lujza téri megállójában szülte meg gyermekét Budapesten vasárnap este egy nő, akinek rendőrök segítettek - közölte a Készenléti Rendőrség a police.hu oldalon.
Azt írták, hogy két, a szolgálati gépkocsijával közlekedő járőrt gyalogosok intettek le a villamosmegállónál. Egy félig eszméletlen fiatal nőhöz kértek segítséget, aki a padon vajúdott.
A két rendőr segített levezetni a szülést, amely néhány perc alatt lezajlott.
A baba és édesanyja ellátását átvették az időközben a helyszínre érkezett mentősök, akik a Semmelweis Egyetem szülészeti és nőgyógyászati klinikájára vitték őket.
A 36. hétre érkezett kisfiú súlya két és fél kilogramm sincsen. Ő és édesanyja egyaránt jól vannak - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
2026. Június 22. 06:50, hétfő | Belföld
Ma ismertetik a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalra vonatkozó javaslatot
2026. Június 21. 16:00, vasárnap | Belföld
MÁV: Elindult a nyári főszezoni menetrend
Kétszer annyi vonat közlekedik a Balatonhoz június 20-án induló nyári főszezonban mint eddig, az ülőhelyek száma pedig megháromszorozódik a nyári csúcsforgalomban
