Városlista
2026. március 11, szerda - Szilárd

Hírek

2024. Január 03. 06:00, szerda | Belföld
Forrás: MTI

Varga Mihály: újabb 170 milliárd forint uniós forrás érkezett Magyarországra

Varga Mihály: újabb 170 milliárd forint uniós forrás érkezett Magyarországra

Újabb 170 milliárd forint uniós forrás érkezett Magyarországra - közölte Varga Mihály pénzügyminiszter a Facebook-oldalán kedden.

A tárcavezető tájékoztatója szerint ezzel az elmúlt napokban "összesen 470 milliárd forint hazánknak járó uniós forrást kaptunk meg".

A múlt hét csütörtökön 779,5 millió euró (300 milliárd forint) érkezett a helyreállítási forrásokból, kedden pedig 445 millió eurót (170 milliárd forintot) utaltak a 2021-2027-es uniós költségvetési időszak keretéből, amelyből 240 millió euró az Integrált Közlekedésfejlesztési Operatív Program Plusz, 205 millió euró a Gazdaságfejlesztési és Innovációs Operatív Program Plusz fejlesztéseit segíti - közölte Varga Mihály.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 11. 07:23, szerda | Belföld

Veszprém megyében folytatta kampányát Orbán Viktor

A háború szele lengi körül Magyarországot; a következő választásnak a legnagyobb tétje, hogy lesz-e olyan kormányunk, amely kívül tudja tartani Magyarországot egy háborún - jelentette ki Orbán Viktor kedden Balatonfüreden.

2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld

Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány

A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.