Városlista
2026. július 21, kedd - Dániel

Hírek

2022. Július 07. 08:04, csütörtök | Belföld
Forrás: mti/illusztráció: mti

Varga Mihály: Magyarországon a legkedvezőbb a családok aránya az adósságfinanszírozásban

Varga Mihály: Magyarországon a legkedvezőbb a családok aránya az adósságfinanszírozásban

Magyarországon a legkedvezőbb a családok aránya az adósságfinanszírozásban - hívta fel a figyelmet a pénzügyminiszter a közösségi oldalán szerdán.

Varga Mihály a Facebook-on közzétett bejegyzésében hangsúlyozta: az ország stabilitását erősíti, hogy az államadósság negyedét ma már a magyar emberek tartják kézben, 2010-ben ez az arány csupán 3 százalék volt.

A kamatjövedelem a családoknál marad, nem külföldiek jövedelmét növeli - emelte ki a pénzügyminiszter.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 21. 07:26, kedd | Belföld

OGY - Magyar Péter: az új köztársasági elnök feltétel nélkül szeresse a hazát

A feltétel nélküli hazaszeretet jelölte meg a következő köztársaságielnök-jelölt előtt lényeges követelményként a miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.

2026. Július 21. 07:22, kedd | Belföld

Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra

Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra.

2026. Július 20. 07:38, hétfő | Belföld

Polgár Judit megválasztását javasolja köztársasági elnöknek a tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője

A tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője levélben fordult Forsthoffer Ágneshez, az Országgyűlés elnökéhez, amelyben Polgár Judit felkérését és megválasztását javasolják köztársasági elnöknek.