Hírek
2019. Január 31. 12:03, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Valutázókat buktattak le Nagykanizsán
Több mint 100 millió forint készpénzt találtak a rendőrök két férfinál, aki éveken keresztül illegális valutaváltóként tevékenykedett Nagykanizsa belvárosában.
A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság (ZMRFK) csütörtökön közölte, hogy a nyomozók kedd délelőtt érték tetten a két nagykanizsai férfit. Az 56 és a 62 éves gyanúsított egy belvárosi nagyáruház előtt hosszú éveken át folytatott illegális valutaváltást.
A rendőrök a két férfi ruhájának zsebeiben, valamint autóikban több tízmillió forintot, valamint hasonlóan jelentős értékben külföldi valutát találtak.
Sznopek Veronika, a ZMRFK szóvivője az MTI érdeklődésére elmondta, hogy a helyszínen lefoglalt készpénz értéke meghaladja a 100 millió forintot, de mindkét férfi lakásán is tartottak házkutatást.
A gyanúsítottak szabadlábon védekezhetnek a jogosulatlan pénzügyi tevékenység bűntette miatt folyó nyomozás alatt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld
Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat
Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.
2025. December 09. 06:35, kedd | Belföld
Hegyi Zsolt: 2029-ig teljesen megújul a szentendrei HÉV
Hegyi Zsolt: 300 milliárd forintból teljesen megújul a szentendrei HÉV
2025. December 09. 06:33, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint a migráció kérdése fontos lesz az áprilisi választáson
2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.
