Hírek
2018. December 04. 07:39, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok
Üzent a magyar rajongóinak Ennio Morricone

Ennio Morricone: „A szívem Budapesté”
A zenei mágust mélységesen meghatotta a magyar zenészek gesztusa, akik novemberi 90. születésnapján fotókkal kívántak további jó egészséget és sikereket a zeneszerzőnek. Többek között Lotfi Begi, Horányi Juli, a The Carbonfools, a New Level Empire, a Blahalouisiana és Vastag Csaba is fotóval tisztelgett a legenda előtt. Morricone római otthonában kapta meg az üdvözleteket és menedzsmentjén keresztül mondott köszönetet.
„Köszönöm magyar barátaimnak a kedves köszöntéseket, a jókívánságok eljutottak hozzám, Rómába is. Örülök, hogy jó erőben és egészségben talált meg ez a szép életkor, és hamarosan újra meglátogathatom önöket. Mindig nagy örömmel megyek Magyarországra. A szívem Budapesté. Most már azt is tudom, hogy nemcsak egy gyönyörű város, hanem számos barát is vár rám Magyarországon” - mondta Ennio Morricone.
Az olasz legenda január 23-án a Papp László Sportarénában jubileumi exkluzív születésnapi koncertet ad, amelyen felcsendülnek a legismertebb zeneszámai. A maestrót egy teljes szimfonikus zenekar kíséri majd, összesen mintegy 250 zenész vesz részt a monstre produkcióban.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 04. 08:59, vasárnap | Belföld
Koncz Zsófia: 2026-tól félmillió, 2029-től egymillió édesanyának nem kell személyi jövedelemadót fizetnie Magyarországon
Jövőre félmillió, 2029-től pedig már egymillió édesanyának nem kell személyi jövedelemadót fizetnie Magyarországon - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium családokért felelős államtitkára szombaton a Facebook-oldalán.
2025. Május 04. 08:58, vasárnap | Belföld
Soltész Miklós: sorsfordító időket élünk Romániában és a Vatikánban is
Sorsfordító, történelemfordító időket élünk Romániában, Szatmárban, a Partiumban és Erdélyben, de a Vatikánban, a Szentszéknél is
2025. Május 04. 08:57, vasárnap | Belföld
NGM: megerősítette Magyarország államadósság-besorolását a Scope Ratings, továbbra is befektetésre ajánlott az ország
A berlini Scope Ratings megerősítette Magyarország \"BBB\" besorolását, továbbá a hitelminősítő megerősítette a korábbi stabil kilátást is.
2025. Május 03. 08:06, szombat | Belföld
A Tisza EP képviselői nem vettek részt Ukrajna gyorsított csatlakozásáról szóló szavazáson
Magyar Péter: a Tisza EP-képviselői nem szavazták meg Ukrajna gyorsított uniós csatlakozását.