Hírek
2015. Szeptember 25. 21:05, péntek |
Helyi
Forrás: Török Anita-sajtóreferens
Útlezárás Új-Kishomokon a szennyvízcsatornázási munkálatok miatt
Szennyvízcsatornázás miatt Új-Kishomokon 2015. szeptember 28-a és október 04-eközött forgalomkorlátozás várható az alábbi utcákban.
Útépítés (időszakosan teljes pályás útlezárás):
- Erdőszéle utca
- Nádtető utca
- Fári utca
- Hosszú utca
- Villa utca
- Bordás utca
- Kábel utca
- Kanyargós utca
- Kiss utca
- Laposér utca
- Vasút utca
- Szikes utca
- Szilvás utca
- Ferenc Károly utca
- Jószomszédok utca
- Bánya utca
- Jegenye utca
- Kovalik utca
- Juhar utca
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 02. 12:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Mintegy 170 párt indulhat az áprilisi választáson
Mintegy 170 párt indulhat az április 12-ei országgyűlési képviselő-választáson az Országos Bírósági Hivatal (OBH) közlése szerint. Négy évvel ezelőtt 267 bejegyzett párt indulhatott.
2026. Február 02. 10:00, hétfő | Külföld
Donald Trump: Venezuela komoly bevételhez jut majd az Egyesült Államok révén eladott, onnan szármaszó kőolajból
Venezuela komoly bevételhez jut majd az Egyesült Államok révén eladott, onnan szármaszó kőolajból, de a bevételen megosztozik a két ország – jelentette ki Donald Trump amerikai elnök vasárnap.
