Hírek
2020. December 07. 09:01, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Újra a kormány tagjait kérdezik a képviselők
A képviselők hétfőn újra a kormány tagjainak tehetnek fel azonnali kérdéseket az Országgyűlésben.
A Ház aktuális ülésének harmadik, befejező napja délelőtt 11 órakor napirend előtti felszólalásokkal kezdődik.
Az azonnali kérdésekre ezúttal is két óra áll majd rendelkezésre.
A parlament előző hétfőn a Magyar Nemzeti Bank (MNB) monetáris tanácsának tagjává választotta Gottfried Pétert, kedden pedig elfogadott húsz előterjesztést, egyebek mellett döntött a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) jövő évi költségvetéséről, a kormány otthonteremtési akciótervéhez kapcsolódó törvénymódosításokról, valamint a Nemzeti Adó- és Vámhivatal személyi állományának új jogállásáról.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 10. 13:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: indul a három az egyben képzés, összekapcsoljuk a technikumokat és az egyetemeket
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Balázs: az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között
Orbán Balázs szerint az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között.
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Koncz Zsófia: közös ügyünk, hogy a magyar családok erősek legyenek a jövőben is
2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld
MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe
A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van
