Hírek
2018. Szeptember 20. 08:15, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Tűz volt a pusztazámori hulladéklerakóban
Tűz ütött ki szerda éjjel a pusztazámori hulladékkezelő központ területén: mintegy hatszáz négyzetméteren égett a szemét - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a honlapján.
A közlemény szerint az érdi hivatásos tűzoltók két vízsugárral megakadályozták a tűz továbbterjedését, és megvédték a területen álló munkagépeket is. Körülhatárolták a tüzet, majd megszüntették a felületi lángolást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 03. 15:00, péntek | Belföld
Gajdos László: szabályszegő és egészséget veszélyeztető üzemeknek nincs helyük Magyarországon
2026. Július 03. 14:00, péntek | Belföld
Sándor-palota: a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt az államfő Budapesten
Sulyok Tamás köztársasági elnök csütörtökön a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt Budapesten - tájékoztatta a Sándor-palota az MTI-t.
2026. Július 03. 13:00, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: október 22-én nyilvánosak lesznek az elmúlt rendszer egyes titkosszolgálati iratai
2026. Július 03. 07:28, péntek | Belföld
Magyar Péter: az iskolakezdési támogatás első részletét augusztus végéig utalják
Az iskolakezdési támogatás első részletét, 50 ezer forintot augusztus 24-ig utalja a Magyar Államkincstár - közölte a miniszterelnök csütörtökön a Facebook-oldalán közzétett videójában.
