Hírek
2021. November 08. 09:07, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Tűz volt a Lehel téri metróaluljáróban, egy ember meghalt
Tűz volt hétfőn kora reggel a Lehel téri metróaluljáróban egy műszaki kiszolgáló helyiségben, egy ember meghalt.
Kolozsi Péter, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-nek elmondta: a tűzoltókat a XIII. kerületi Csanády utcához riasztották, ahol egy műszaki kiszolgáló helyiség égett. A tűzoltók a lángok eloltása után egy holttestet találtak - közölte.
Az MTI úgy tudja, a leégett trafóház nem a metróhoz tartozik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 21. 12:00, kedd | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: cél a morál visszaállítása a hadseregben
A hadsereg moráljának visszaállítását nevezte első és legfontosabb céljának a honvédelmi miniszteri poszt várományosa hétfői Facebook-bejegyzésében.
2026. Április 21. 10:00, kedd | Belföld
Csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára
Tovább csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára, keddtől a benzinért bruttó 6 forinttal, a gázolajért pedig bruttó 14 forinttal kell majd kevesebbet fizetniük a kiskereskedőknek
