Hírek
2013. Július 29. 12:27, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Tűz miatt rosszak a látási viszonyok az M43-ason
Kigyulladt egy bozótos, olajfás terület hétfő délelőtt Szeged mellett, a sándorfalvi útnál.
A szél a füstöt az M43-as autópályára fújja, ezért ott rosszak a látási viszonyok - közölte a Csongrád Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtószóvivője az MTI-vel.
Tátrai János elmondta: öt-hat hektáron ég a növényzet. Az esethez a szegedi mellett a makói, a hódmezővásárhelyi tűzoltók és a sándorfalvi önkéntesek is kivonultak.
A szóvivő hangsúlyozta: az autósok, ha tehetik a következő két órában kerüljék el az M43-as autópálya sándorfalvi út és 47-es út közötti szakaszát, mivel a füstöt felfújja a szél az autópályára, és nagyon rosszak a látási viszonyok.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 17:24, csütörtök | Belföld
Teljesen le kell állítani a paksi atomerőművet
A Duna alacsony vízállása miatt a következő 24-72 órában elkerülhetetlenné válik a Paksi Atomerőmű teljes leállítása, ezzel a villamosenergia-termelés megszűnése
