Városlista
2026. május 3, vasárnap - Tímea

Hírek

2020. Július 14. 10:20, kedd | Helyi
Forrás: Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság

Tréleren a tréler

Tréleren a tréler

A Csongrád-Csanád megyei rendőrök ismét balesetet előztek meg azzal, hogy egy szabálytalan járműszerelvényt szűrtek ki a forgalomból az M5-ös autópályán.

Az egyenruhások 2020. július 11-én 8 órakor, az M5-ös autópályán, Balástya közelében állították meg a szabálytalanul közlekedő bolgár honosságú trélert, mert az az utánfutón, úgy szállított egy kisteherautót, hogy annak platóján egy másik személyautó volt rögzítve.

A járművezetővel szemben a rendőrök helyszíni bírságot szabtak ki és intézkedtek a balesetveszélyes állapot megszüntetésére.

A rendőrség felhívja a figyelmet arra, hogy:

  • járművet megterhelni, csak olyan mértékig szabad, hogy össztömege a megengedett legnagyobb össztömeget ne haladja meg!
  • a rakományt a járművön - annak belsejében, illetőleg rakfelületén - úgy kell elhelyezni, hogy a közlekedés biztonságát, valamint a személy- és vagyonbiztonságot ne veszélyeztesse!

… hogy mindenki hazaérjen!

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi

Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben

A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.