Városlista
2025. június 18, szerda - Levente

Hírek

2015. Október 03. 18:47, szombat | Helyi sport
Forrás: Martonosi János-sajtófőnök

TOVÁBBJUTÁSSAL HANGOLT A KOSÁRSULI

TOVÁBBJUTÁSSAL HANGOLT A KOSÁRSULI

A Hepp-Kupa 2. fordulójában az NB II-es Szolnok otthonába látogatott a vásárhelyi csapat.

A magyar bajnok Szolnoki Olaj u23-as együttese ellen már az első félidőben eldöntötték a mérkőzést Vejinovicsék. Az ütközet jó főpróba volt a Konecranes-Salgótarján elleni vasárnapi hazai bajnoki nyitány előtt.

Szolnoki Olaj II. – Vásárhelyi Kosársuli 61-71 (9-24, 18-23, 14-17, 20-7)

Hepp Kupa mérkőzés, Szolnok, Tiszaligeti Városi Sportcsarnok.

Vezette: Kapusi G. és Kovács Cs.

Kosársuli: VEJINOVICS 17/15, Czibere 3/3, PAVLOVICS 9, Kereszty 6, Varga D. 4,

csere: Wirth 10/3, Vas 6, Csorvási L. 6, Rostás I. 4, Varga Z. 6, Horváth M. –.

Edzők: dr. Elek András és Utasi Gábor

A Hepp-kupa találkozón mindenki sokat játszott, többféle csapatszerkezetet kipróbáltak az edzők. Az utolsó negyedet kivéve egészen bíztató volt a kék-sárgák játéka, de az is kiderült – hogy mit kell még gyakorolni a bajnoki debütálásig.

A vasárnap este 18 órakor kezdődő összecsapáson már bemutatkoznak az új vásárhelyi játékosok is. Kereszty, Wirth, Varga Zalán, Pavlovic és Takács először öltheti magára a Kosársuli mezt. Az első bajnoki azonban nem lesz könnyű, mivel a tavalyi szezon egyik legnagyobb ellenfele, a Salgótarján érkezik a Hódtói Sportcsarnokba.

Az előző évadban mumusnak számító Nógrád megyeieknél több nevet ismerhetnek a hódmezővásárhelyi szurkolók. A vásárhelyi Czuprák Ádám és Schéda Martin mellett Szabó, Tutus és Madár sem távozott a gárdából.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 18. 07:15, szerda | Bulvár

Cseh László is vízbe ugrik szombaton a harmadik MOL Campus Öbölúszáson

Szombaton harmadik alkalommal rendezik meg a MOL Campus Öbölúszást, amelyen több mint 1600-an ugranak vízbe.

2025. Június 18. 07:14, szerda | Belföld

Parajd - Az SZTE mérései szerint határérték alatti volt a Maros és a Tisza sókoncentrációja a hétvégén

A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) szakembereinek mérései szerint a hazai határérték alatti volt a víz sókoncentrációja a Maros magyarországi és a Tisza szegedi szakaszán a hétvégén

2025. Június 18. 07:12, szerda | Életmód

Groupama Biztosító-OTP Bank: a magyar családok átlagosan több mint félmillió forintot költenek külföldi nyaralásra

A magyar családok átlagosan több mint félmillió forintot költenek külföldi nyaralásra a Groupama Biztosító és az OTP Bank megbízásából ezer fő megkérdezésével készült országos reprezentatív kutatás szerint.

2025. Június 18. 07:11, szerda | Sport

Vívó Eb - Címét megvédve aranyérmes a magyar férfi kardcsapat

Címét megvédve aranyérmet nyert a magyar férfi kardválogatott kedden a genovai vívó Európa-bajnokságon.