Hírek
2019. Október 21. 09:58, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Tömegverekedés tört ki a ZTE-Honvéd meccs előtt
Ismeretlen tettesek ellen indult nyomozás Zalaegerszegen, ahol szombat délután 70-80 futballdrukker verekedett össze.
A Zalai Hírlap hétfői beszámolója szerint szombaton, a ZTE FC - Budapest Honvéd NB I-es labdarúgó-mérkőzést megelőzően a két csapat szurkolói összecsaptak a városban. A Göcseji út és a Platán sor kereszteződésénél a két tábor drukkerei közül nagyjából 70-80 ember vett részt a tömegverekedésben.
Tóth Evelin, a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI érdeklődésére hétfőn elmondta: bejelentés alapján vonultak ki a rendőrök a helyszínre, de mire megérkeztek, már vége volt a verekedésnek. A Zalaegerszegi Rendőrkapitányságon csoportosan elkövetett garázdaság bűntettének gyanúja miatt indítottak nyomozást ismeretlen tettesek ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 27. 15:00, hétfő | Belföld
A tejpiaci válság kezelésére kamattámogatást hirdetett az agrágminiszter
2026. Július 27. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Nagydíj - Kapitány István: a Forma-1 autóiban ott lesz a magyar mérnökök tudása is
2026. Július 27. 10:00, hétfő | Belföld
Vitézy Dávid: alkatrészhiány miatt szeptemberre egyetlen buszjárat se maradjon ki
Az a cél, hogy alkatrészhiány miatt szeptemberre egyetlen buszjárat se maradjon ki - írta Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter vasárnap a Facebook-oldalán.
2026. Július 27. 09:00, hétfő | Belföld
OGY - Alkotmánybírót választhat a parlament
A miniszterelnök felszólalásával kezdődik az Országgyűlés kétnapos rendkívüli ülése hétfőn. A parlament új alkotmánybírót is választhat.
