Városlista
2026. március 27, péntek - Hajnalka, Lídia, Auguszta

Hírek

2019. Január 21. 07:34, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Tömegkarambol történt az M3-as autópályán, hárman meghaltak

Tömegkarambol történt az M3-as autópályán, hárman meghaltak

Már három halálos áldozata van az M3-as autópályán, Mezőkeresztes térségében hétfő reggel történt balesetnek - közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel. A mentők hat sérültet vittek kórházba.

Az M3-as autópálya Budapest felé vezető oldalán, a geleji pihenő közelében nyolc személygépkocsi rohant egymásba.

A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint egy személyautó árokba csapódott. A járműbe öt ember beszorult, őket feszítővágóval szabadították ki a roncsból a tiszaújvárosi, mezőkövesdi és mezőcsáti hivatásos tűzoltók.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság azt közölte, hogy két férfi és egy nő halt meg a balesetben.

Geller Éva, az Országos Mentőszolgálat kommunikációs munkatársa az M1 aktuális csatornán elmondta, hat autóval érkeztek a helyszínre, ahonnan két életveszélyes és négy könnyű sérültet vittek kórházba.

A sztráda főváros felé vezető oldalát a 141-es kilométernél lezárták. Lehajtani Emődnél, az M30-as 5. kilométerszelvénye után kell, a fővárosba tartók Mezőkeresztesnél térhetnek vissza az M3-as autópályára.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 27. 11:00, péntek | Belföld

Változékony idő várható az utolsó márciusi hétvégén

2026. Március 27. 09:00, péntek | Belföld

Másodfokú riasztást adtak ki viharos széllökések veszélye miatt egyes dunántúli járásokra

Viharos széllökések veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki néhány nyugat-dunántúli járásra a HungaroMet Nonprofit Zrt. csütörtök késő délután.

2026. Március 27. 07:26, péntek | Belföld

Orbán Viktor szerint ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét

Nem fogadjuk el, hogy ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét - mondta a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön Törökszentmiklóson, a kormánypártok választási nagygyűlésén.

2026. Március 26. 12:00, csütörtök | Belföld

Karácsony Gergely: nemzetközi városfejlesztési díjat kapott Budapest

Budapest a világ egyik legrangosabb városfejlesztési elismerésének, a Lee Kuan Yew World City Prize 2026 díjazottjai közé került - közölte a főpolgármester szerdán a Facebook-oldalán.