Hírek
2022. Április 22. 06:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Többször megerőszakolta kiskorú unokahúgát
Minősített szexuális erőszak miatt vádat emelt a Győr-Moson-Sopron Megyei Főügyészség egy férfi ellen, aki legalább hatszor megerőszakolta kiskorú unokahúgát Sopronban - közölte a főügyészség csütörtökön az MTI-vel.
A vádirati tényállás szerint a többszörös erőszakos visszaesőnek minősülő férfi öccse volt feleségével alakított ki élettársi kapcsolatot.
A vádlott 2018-ban és 2019-ben többször bezárta, lefogta és megerőszakolta élettársa 14 éves lányát, a gyermek tiltakozása és zokogása ellenére.
A kislány kétszer is teherbe esett, ezekről a vádlott is tudott. A terhességeket megszakították.
A kislány a vele történteket azután mondta el édesanyjának, hogy megtudta, a férfinak börtönbe kell vonulnia egy évre testi sértés bűntette és más bűncselekmények miatt.
A feljelentést a vádlott börtönbe vonulásának napján tették meg.
A férfit szabadulásakor letartóztatták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 09. 11:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁVPlusz alkalmazásban is elérhetők térképen a valós idejű késési adatok
A MÁVPlusz alkalmazásban már elérhetők térképen a valós idejű késési adatok - közölte Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter szerdán Facebook bejegyzésében.
2026. Július 09. 09:00, csütörtök | Belföld
Kármán András: az idei új költségvetési hiánycélt augusztus végére határozzák meg
2026. Július 09. 07:25, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: sikerült megerősíteni a világ legerősebb politikai és védelmi szövetségének egységét
Magyar Péter sikeresnek értékelte a NATO kétnapos ankarai ülését a találkozó után, szerda délután közzétett Facebook-bejegyzésében.
