Hírek
2021. Március 03. 13:06, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Több mint kétszázezren töltötték ki a kormány állatvédelemről szóló kérdőívét
Már több mint 230 ezren töltötték ki a kormány állatvédelemről szóló online kérdőívét - jelentette be a nemzeti állatvédelmi program megújításáért és végrehajtásáért felelős miniszteri biztos szerdán közösségi oldalán.
Ovádi Péter elmondta: most vasárnapig, március 7-ig van lehetőség kitölteni az allatvedelem.kormany.hu internetes felületen elérhető kérdőívet. Mindenkit arra buzdított, hogy töltse ki, és mondja el a véleményét az állatvédelemről.
"Mutassuk meg, mennyien vagyunk az állatvédelem mellett!" - szólított fel a miniszteri biztos. Közlése szerint a 13 kérdésre adott válaszokat figyelembe veszik a Nemzeti Állatvédelmi Programban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 23:00, kedd | Belföld
GENEZIS – Magyar Misztériumjáték
"Pillanatképek a magyar nemzet sok ezeréves történelméből.”
2026. Augusztus 04. 13:00, kedd | Belföld
Szeptember elején indul az Ide Buda! 1686 emlékév
A Budavári Önkormányzat Ide Buda! 1686 elnevezéssel indít emlékévet Buda visszafoglalásának 340. évfordulója alkalmából.
2026. Augusztus 04. 10:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: Hamarosan kezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése
A zalaszentiváni deltavágány és az új megálló kivitelezésével elkezdődik a közvetlen vasúti kapcsolat építése Szombathely és Zalaegerszeg között - közölte közösségi oldalán hétfőn Vitézy Dávid.
