Hírek
2022. Január 09. 09:07, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Tizenötmillió forint értékű csempészett cigarettát foglalt le a NAV

Tizenötmillió forint értékű csempészett cigarettát foglaltak le a barabási rendőrök és a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai
- közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu oldalon.
Azt írták: a rendőrök a NAV munkatársaival Tiszaviden ellenőriztek szerdán egy személyautót és annak vezetőjét. Az autóban csaknem 11 ezer doboz magyar adó- és zárjegy nélküli cigarettát találtak.
A 33 éves férfit előállították a határrendészeti kirendeltségre. A gépkocsit és a csempészett cigarettát lefoglalták, az eljárást a NAV folytatja le - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2023. Február 08. 07:33, szerda | Belföld
Karamboloztak, majd összeverekedtek - Videóval
Garázdaság vétsége miatt az Esztergomi Járási Ügyészség gyorsított eljárásban állította bíróság elé azt a két férfit, akik közlekedési vitájukat verekedéssel zárták.
2023. Február 07. 19:47, kedd | Belföld
A magyar mentőegység már három embert mentett ki a romok alól Törökországban
Köztük egy gyereket mentettek ki a magyar mentőegység tagjai.
2023. Február 07. 13:56, kedd | Belföld
Bukarest bekérette a magyar nagykövetet, hogy közölje: Romániának nincs székelyföld nevű közigazgatási egysége
2023. Február 07. 13:55, kedd | Belföld
Török-szíriai földrengés - Adományokat gyűjt a Magyar Vöröskereszt az áldozatoknak
A Magyar Vöröskereszt pénzadományokat gyűjt a Törökországot és Szíriát sújtó földrengés áldozatainak megsegítésére - tájékoztatta a szervezet kedden az MTI-t.