Hírek
2016. Április 07. 16:33, csütörtök |
Helyi
Forrás: Török Anita sajtóreferens
Tisztelt csónaktulajdonosok

Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Címzetes Főjegyzője tájékoztatja a Tisztelt Csónaktulajdonosokat,
hogy a Hódmezővásárhely közigazgatási területéhez tartozó
Mártélyi Üdülőterületen a csónakok kikötését biztosító 8 db vízi úszómű tavaszi kihelyezésére 2016. április 16-án kerül sor.
Kérjük a Tisztelt Csónaktulajdonosokat, hogy az úszóművek parti rögzítési helyeit szabadon hagyni szíveskedjenek!
Az üzembe helyezett úszóműveken kizárólag a 2016. évben engedéllyel rendelkező csónaktulajdonosok köthetnek ki, az engedélyben meghatározott lajstromszámú kikötési ponthoz. A közterület engedély nélküli használata szabálysértési jogkövetkezményekkel jár, továbbá a közterület felügyeletét ellátó személy engedély nélküli vagy az engedélyben foglalt feltételektől eltérő közterület-használat esetén, jogosult helyszíni bírság kiszabására.
Dr. Korsós Ágnes címzetes főjegyző
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Május 02. 09:50, péntek | Sport
MOL Magyar Kupa - Hétfőn indul a jegyértékesítés a fináléra
Hétfőn 10 órától kezdődik a jegyértékesítés a labdarúgó MOL Magyar Kupa május 14-i fináléjára, amelyben a tavalyi évhez hasonlóan a Ferencváros és a címvédő Paks találkozik a Puskás Arénában.
2025. Május 02. 09:50, péntek | Belföld
Agrometeorológia: nagy szükség lenne a májusi esőre
Az Alföldön és a Kisalföldön nagy területen száraz a talaj, ezért rendkívül nehezen kel a vetés; a jövő hét elején ugyan a lehűlés mellett érkezik több-kevesebb csapadék, de területi eloszlása ismét egyenetlennek ígérkezik
2025. Május 02. 09:49, péntek | Belföld
Idén már 21 kutyabarát strand és fürdetőhely várja országszerte a kutyásokat
Gyarapodott a hazai kutyabarát strandok száma: tíz éve csak 8, idén már 21 kutyabarát strand és fürdetőhely várja országszerte a kutyásokat, ami jól mutatja a kutyabarát helyek iránti igény jelentős növekedését