Hírek
2015. Október 28. 06:00, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Társa ölt meg egy beteget egy fővárosi kórházban
Belehalt sérüléseibe egy ápolt, akit betegtársa bántalmazott egy fővárosi kórházban - erősítette meg az MTI értesülését kedd délután a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) sajtóügyelete.
Közlésük szerint hajnali háromnegyed ötkor kaptak bejelentést az esetről, amely miatt a BRFK emberölés elkövetésének gyanúja miatt indított büntetőeljárást.
Az Origo portálnak Müller Péter, a Merényi Gusztáv Kórház orvos igazgatója elmondta: az intézmény pszichiátriai osztályának zárt részlegében történt az eset.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 29. 15:21, péntek | Belföld
Magyar Péter: 16,4 milliárd euró felszabadításáról állapodtunk meg
Az Európai Bizottság elnökével 16,4 milliárd euró, mintegy 6000 milliárd forint uniós forrás felszabadításáról állapodtunk meg - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök Brüsszelben pénteken.
2026. Május 29. 13:00, péntek | Belföld
Sulyok Tamás aláírta a a Magyarország Nemzetközi Büntetőbíróságból történő kilépése visszavonásáról szóló törvényt
2026. Május 29. 11:00, péntek | Belföld
Kátai-Németh Vilmos: át kell világítani a gyermekvédelmi rendszert
Át kell világítani a gyermekvédelmi rendszert - jelentette ki a szociális és családügyi miniszter Szegeden csütörtök este, miután egyeztetett a Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató vezetőivel.
