Városlista
2026. március 16, hétfő - Henrietta

Hírek

2017. November 24. 05:00, péntek | Belföld
Forrás: mti

Szökni próbált egy fogoly a Váci Járásbíróságról

Szökni próbált egy fogoly a Váci Járásbíróságról

Megpróbált megszökni egy fogoly Váci Járásbíróságról csütörtökön. A férfi az emeleti mosdó ablakán ugrott ki, de eltörte a lábát - tájékoztatta a Budapest Környéki Törvényszék az MTI-t.

A történtekről azt írták: rendőrök kísérték a gyanúsítottat a bíró elé, mivel kezdeményezték az előzetes letartóztatását. A férfit azzal gyanúsítják, hogy felgyújtotta hajléktalan társát.

A gyanúsított a zárt ülés előtt az első emeleti mosdóba kéredzkedett, ahol kiugrott az ablakon, de eltörte a lábát. A férfit a mentők a váci kórházba vitték.

Az előzetes letartóztatásról tartandó ülést a bíróság 72 órán belül a helyszínen, vagyis a kórházban, ügyész jelenlétében tartja meg - olvasható a törvényszék közleményében.

Címkék: fogoly, rab, szökés, vác

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 15. 18:18, vasárnap | Belföld

Március 15. - Magyar Péter: a hazánk a Nyugat része

A Deák térről induló rendszerváltó nemzeti menet teljesen megtöltötte az Andrássy utat, majd pedig a Hősök terét is.

2026. Március 15. 10:00, vasárnap | Belföld

Már elérhetők az adóbevallási tervezetek

2026. Március 15. 08:08, vasárnap | Belföld

Március 15. - Kitüntetések - Kossuth-díj