Városlista
2026. július 31, péntek - Oszkár

Hírek

2017. Június 12. 05:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Szinte meglincselték Drávapiski polgármesterét

Szinte meglincselték Drávapiski polgármesterét

Bántalmazták Drávapiski polgármesterét, a rendőrség csoportos garázdaság miatt nyomoz - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság.

A police.hu-ra feltett közlemény szerint szombaton késő délután négy férfi szóváltásba keveredett Drávapiski polgármesterével az alsószentmártoni italbolt teraszán, majd bántalmazták őt.

Drávapiski polgármestere Mali Zoltán (független).

A bántalmazással összefüggésben a rendőrök előállították Alsószentmárton polgármesterét, valamint egy 37, egy 20 és 47 éves helyi férfit.

Alsószentmárton polgármestere a független Budai László.

A Siklósi Rendőrkapitányság az ügyben csoportosan elkövetett garázdaság miatt nyomoz.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 31. 15:00, péntek | Belföld

Kétszeresére növelik a horvát-magyar gázvezeték-kapacitást

Megállapodott a horvát Plinacro és a magyar Földgázszállító Zrt. (FGSZ) a horvát-magyar földgáz-összeköttetés kapacitásának növeléséről - közölte csütörtökön a horvát földgázszállító rendszerüzemeltető.

2026. Július 31. 13:00, péntek | Belföld

Dunamenti Erőmű: a meghibásodott blokk vasárnapra ismét rendelkezésre áll

A Dunamenti Erőmű (DE) meghibásodott blokkja vasárnapra ismét rendelkezésre áll - tájékoztatta az erőműtársaság csütörtök este közleményben az MTI-t.

2026. Július 31. 11:00, péntek | Belföld

Magyar Péter: átlátható környezetet teremtünk a vállalatoknak

Átlátható és korrupcióellenes környezetet teremt a kormány minden vállalatnak, azt szeretné, ha minél több befektető jönne Magyarországra Bajorországból is - mondta Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten.

2026. Július 31. 11:00, péntek | Belföld

Figyelemmel kíséri a kassai roma családok áttelepülését Magyarországra a szlovák kormány romaügyi hivatala

Figyelemmel kíséri a két kassai cigány család áttelepülését Magyarországra a szlovák kormány romaügyi megbízottjának hivatala, ellenőrzi az információkat, és azok kiértékelése után nyilatkozat kiadását tervezi