Hírek
2012. Szeptember 18. 13:59, kedd |
Bulvár
Forrás: ujasz.hu
Szexnaplót vezet Alekosz, megvan a 100

'Betty volt a századik nő az ágyamban'
Megdöbbentő őszinteséggel vallott Alekosz legintimebb titkáról: pontosan számon tartja minden egyes szexuális kalandját egy naplóban, 15 éves kora óta. A görög azért készíti a feljegyzéseket, hogy unokáinak megmutathassa, nem tárgyként kezelte a nőket, hanem igenis kellő figyelmet szentelt a flörtöknek is.
Naplót vezetek már 15 éves korom óta minden egyes szexuális kalandomról. Szeretem számon tartani a lányokat, akik megfordulnak az ágyamban, hiszen sok férfival ellentétben én nem úgy tekintek rájuk, mint egy egyéjszakás kaland, hanem egytől egyig fontosak számomra. Megtisztelem őket azzal, hogy hosszú évek után is emlékszem rájuk – kezdte az Új Ásznak az okostojás.
– Érkezési sorrendben vannak nyilvántartva a lányok az időközben digitalizált naplómban, fényképpel és apróbb feljegyzésekkel arról, pontosan mit is csináltunk aznap. Bettynek, a jelenlegi kedvesemnek még a megismerkedésünk időpontjában mutattam meg a naplót a számítógépemen, azóta nem láthatta. A békesség megóvása érdekében nem nézheti meg a párom többé a feljegyzéseimet, bár bevallom, nem nagyon gyarapodott a lányok számra, mióta párkapcsolatban élek. Csak abban az időben voltak kalandjaim, amikor szétmentünk Bettyvel, de akkor ő is falta a férfiakat, így egálban vagyunk – folytatta lapunknak Alekosz.
– Betty volt a századik a listámon, jól időzítettük az első együttlétünket. Az a célom a naplóval, hogy amikor idős leszek, könnyedén vissza tudjak tekinteni a múltba, és büszkén mutathassam az unokáimnak, hogy milyen kalandjaim voltak. Nagyon sok lány meglepődne, akik úgy gondolják, hogy csak egyéjszakás kalandként tartottam őket számon, hiszen mindenkire emlékszem arcról – tette hozzá a görög hős.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 11. 06:00, szombat | Bulvár
Október 16-án kerül a magyar mozikba Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató zenés portréfilm
Október 16-án kerül a magyar mozikba a Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató Ember maradj - Az Ákos-sztori. Eddig. című zenés portréfilm, amely bemutatja a zenész sikereit, személyes küzdelmeit is.
2025. Október 10. 07:34, péntek | Bulvár
Tíz magyar étterem kapott idén Michelin-csillagot
Tíz magyar étterem kapott Michelin-csillagot a Michelin Guide francia étteremkalauz csütörtök esti budapesti díjátadóján.
2025. Október 08. 07:41, szerda | Bulvár
Szerencsejáték Zrt.: mesterséges intelligencia használatával készült hamis videó terjed a világhálón
A Szerencsejáték Zrt. nevével visszaélő, mesterséges intelligencia használatával készült, megtévesztő tartalmú videó biztatja játékra a nézőket a közösségi oldalakon
2025. Október 07. 07:38, kedd | Bulvár
A Quimby 35 évét ünnepli jövő márciusban az MVM Dome-ban
Megalakulása 35. születésnapját nagyszabású koncerttel ünnepli jövőre a Quimby. Az egyik legnépszerűbb hazai rockzenekar 2026. március 28-án az MVM Dome-ban lép fel.