Hírek
2021. Március 16. 08:24, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Szén-monoxid-mérgezés miatt meghalt egy férfi Hajdúszoboszlón
Vélhetően szén-monoxid-mérgezés miatt meghalt egy férfi Hajdúszoboszlón hétfőn - közölte a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Papp-Kunkli Nóra jelezte: hétfő délután a Radó utcába riasztották a hajdúszoboszlói hivatásos tűzoltókat, szén-monoxid-szivárgás gyanúja miatt. A ház fürdőszobájában egy férfi rosszul lett, már nem lehetett rajta segíteni.
A fürdőszobában egy nyílt égésterű vízmelegítő működött, de szén-monoxid-érzékelő nem volt az épületben. A tűzoltók méréseket végeztek, amelyek kimutatták a mérgező gáz jelenlétét a levegőben - írta a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson
Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország
2026. Január 25. 08:36, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióban három dologra lehet nemet mondani
A 2026-os választásnak az egyik tétje, hogy Magyarországot ebbe a pénzügyi adósrabszolgaságba engedjük-e, vagy pedig nemet mondunk és ellenállunk.
2026. Január 25. 08:30, vasárnap | Belföld
A Tisza új külügyi vezetője: Magyarország a Nyugathoz tartozik, és vége lesz a kompország státuszunknak
Magyar Péter YouTube-csatornáján beszélt minderről Orbán Anita, akit nemrég jelentettek be a Tisza Párt új külügyi vezetőjeként.
