Hírek
2017. Április 17. 08:18, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Szemét gyulladt ki a felgyői hulladékkezelő-központban
Háztartási szemét gyulladt meg vasárnap késő este a Csongrád megyei Felgyő külterületén a regionális hulladékkezelő-központban, a lángokat hétfő hajnalra sikerült megfékezni
- közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a honlapján.
A Tömörkény és Gátér közötti telepen mintegy hatezer köbméter aprított háztartási szemét gyulladt meg. A lángokat a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányításával hétfő hajnalra sikerült megszüntetniük a nagy erőkkel a helyszínre riasztott csongrádi, szentesi, kiskunfélegyházi és kisteleki hivatásos tűzoltóknak, és a tűz továbbterjedését is megakadályozták.
A hat méter magas szeméthegyet erőgépekkel bontják és elszállítják, miközben a rajok vízsugárral locsolják a területet - áll a közleményben.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 28. 07:48, vasárnap | Belföld
OKF: 413 alkalommal volt szükség a tűzoltók beavatkozására karácsonykor
2025. December 28. 07:44, vasárnap | Belföld
Bakondi György aggódik a párizsi közbiztonság helyzete miatt
Súlyos közbiztonsági válsághelyzetet jelző bűncselekmény-sorozat történt Párizsban, ahol egy afrikai származású bevándorló késelt meg három nőt -
2025. December 28. 07:43, vasárnap | Belföld
Navracsics Tibor: az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány
Az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány - jelentette be a közigazgatási és területfejlesztési miniszter szombaton a Facebook-oldalán közzétett videóban.
2025. December 27. 10:16, szombat | Belföld
NAV: jövőre megduplázódik a családi adókedvezmény
Az idei év elejéhez képest jövőre megduplázódik a családi kedvezményként igénybe vehető összeg:
