Hírek
2012. Március 05. 09:14, hétfő |
Bulvár
Forrás: MTI Fotó: Kovács Tamás
Stohl András szabadlábon

Stohl András - feltételesen szabadulva jogerős büntetéséből - elhagyja a Budapesti Fegyház és Börtön Kozma utcai épületét. A színész-műsorvezető 2011. október 5-én kezdte meg tíz hónapos börtönbüntetését. Stohl András 2010. május 8-án közúti balesetet okozott, amelyben négyen megsérültek, egyikük súlyosan. A baleset után a színész elhagyta a helyszínt, ezért a rendőrök, még aznap, otthonából előállították, és vérében később alkoholt, vizeletében tiltott pszichotróp anyagot is kimutattak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 23. 07:34, kedd | Bulvár
Tovább bővült a Mészáros Csoport agrár portfóliója
Sikeresen lezárult a Békés vármegyei mezőgazdaság egyik meghatározó szereplője, a 25 éves múltra visszatekintő Gyulai Agrár Zrt. akvizíciója.
2025. Szeptember 23. 07:26, kedd | Bulvár
Semjén Zsolt: Soha semmilyen bűnös viszonyhoz nem volt közöm
2025. Szeptember 18. 07:48, csütörtök | Bulvár
A Román Labdarúgó Szövetség elmarasztalta a Csíkszeredát a székely jelképek használata miatt
A Román Labdarúgó Szövetség (FRF) fegyelmi bizottsága szerdán figyelmeztetésben részesítette az FK Csíkszeredát a székely jelképek használata miatt
2025. Szeptember 17. 07:30, szerda | Bulvár
Elhunyt Robert Redford
Életének 90. évében kedden elhunyt Robert Redford Oscar-díjas amerikai színész, rendező, producer, a Sundance Filmfesztivál alapítója - számolt be róla a Variety.com filmes portál.