Hírek
2021. Május 15. 08:35, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Stabil az állapota a miskolci megyei kórházban megkéselt ápolónőnek
Stabil az állapota a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei központi kórház és egyetemi oktatókóházban csütörtökön megkéselt ápolónőnek, a kórházi dolgozó maradandó sérülést nem szenvedett
- közölte az egészségügyi intézmény pénteken az MTI-vel. A közlemény szerint a kórház az ügyben belső vizsgálatot indít.
A rendőrség csütörtökön arról tájékoztatott, hogy a gyanúsított, egy 69 éves nő műtét miatt volt a kórházban, egy ápolónő ellátta őt, ám amikor elfordult tőle, az asszony egy késsel megszúrta.
Az ápolónő súlyosan megsérült, azonnal megműtötték.
A miskolci rendőrkapitányság közfeladatot ellátó személy elleni erőszak és testi sértés bűntett gyanúja miatt indított nyomozást a 69 éves nő ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 13. 13:00, péntek | Belföld
Nagy Márton szerint a magyar kormány gazdaság- és vállalkozóbarát
2026. Február 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Nagy Bálint: az idén több mint 800 kilométernyi útszakasz újul meg országosan
2010 óta a Magyar Közút kezelésében lévő 30 ezer kilométernyi útból több mint hétezer teljes egészében megújult, az idén pedig további több mint 800 kilométernyi szakasz újul meg
