Hírek
2021. Március 23. 10:51, kedd |
Külföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Spanyolországban fogtak el egy Magyarországon körözött férfit

Elfogtak a spanyol hatóságok egy férfit, aki ellen tizenhárom elfogatóparancs volt érvényben Magyarországon - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) kedden a police.hu honlapon.
A spanyol hatóságok az NNI információi alapján Sevillában fogták el a 45 éves férfit, akit 2016-ban sújtották fegyházbüntetéssel kifosztás, csalás és lopás miatt. Az elítélt nem kezdte meg büntetése letöltését, hanem Spanyolországba menekült, ahol hamis okmányokkal bujkált.
A férfi Spanyolországban várja kiadatását, hazaszállításáról később intézkednek - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 04. 07:47, csütörtök | Külföld
Hszi Csin-ping: az emberiségnek a béke vagy a háború között kell választania
Az emberiség ismét választás előtt áll: béke vagy háború, párbeszéd vagy konfrontáció, együttműködés vagy a másik rovására zajló küzdelem
2025. Szeptember 04. 07:46, csütörtök | Külföld
Vlagyimir Putyin: ha Volodimir Zelenszkij kész találkozni, jöjjön el Moszkvába
Ha \"Ukrajna adminisztrációjának jelenlegi vezetője\" kész a kétoldalú találkozóra, akkor el kell utaznia Moszkvába
2025. Szeptember 04. 07:39, csütörtök | Külföld
Donald Trump: az amerikai katonák Lengyelországban maradnak
Lengyelországban maradnak az odavezényelt amerikai katonák, és ha a lengyelek úgy kívánják, Washington akár növelheti is a kontingens létszámát
2025. Szeptember 03. 07:24, szerda | Külföld
Putyin: Oroszország soha nem ellenezte Ukrajna EU-csatlakozását
Moszkva soha nem ellenezte Ukrajna esetleges európai uniós csatlakozását - jelentette ki Vlagyimir Putyin orosz elnök kedden Pekingben.