Hírek
2017. Május 05. 09:32, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Robbanás történt egy győri lakatosüzemben
Robbanás történt egy győri lakatosüzemben péntek reggel a Koroncói úton, egy ember megsérült, a mentők kórházba vitték - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.
Ruskáné Takács Anita elmondta, hogy a robbanás oka nem ismert, a tüzet jelenleg is oltják. A detonációtól az épület egyharmada összedőlt.
A tűzoltók öt gázpalackot is kivittek az épületből, azokat nem érte közvetlen hőhatás.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 29. 15:21, péntek | Belföld
Magyar Péter: 16,4 milliárd euró felszabadításáról állapodtunk meg
Az Európai Bizottság elnökével 16,4 milliárd euró, mintegy 6000 milliárd forint uniós forrás felszabadításáról állapodtunk meg - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök Brüsszelben pénteken.
2026. Május 29. 13:00, péntek | Belföld
Sulyok Tamás aláírta a a Magyarország Nemzetközi Büntetőbíróságból történő kilépése visszavonásáról szóló törvényt
2026. Május 29. 11:00, péntek | Belföld
Kátai-Németh Vilmos: át kell világítani a gyermekvédelmi rendszert
Át kell világítani a gyermekvédelmi rendszert - jelentette ki a szociális és családügyi miniszter Szegeden csütörtök este, miután egyeztetett a Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató vezetőivel.
