Városlista
2025. június 17, kedd - Laura

Hírek

2017. Szeptember 27. 13:49, szerda | Helyi
Forrás: Török Anita sajtóreferens

Pótári Györgyné Erzsike nénit 90. születésnapján köszöntötték az önkormányzat dolgozói

Pótári Györgyné Erzsike nénit 90. születésnapján köszöntötték az önkormányzat dolgozói

Pótári Györgyné (szül.: Ollé Erzsébet) 1927.09.25-én, 90 évvel ezelőtt született. Ebből az alkalomból a hódmezővásárhelyi polgármesteri hivatal munkatársai köszöntötték.

Erzsike néni Tiszaföldváron született, iskoláit is ott végezte, női szabónak tanult, majd Szolnokon divatszalonban kezdett dolgozni. Ott ismerkedett meg férjével, 1950-ben kötöttek házasságot. Később Hódmezővásárhelyre költöztek, 2 fiúgyermekük született és 2 unokája van.

58 évig élt férjével, aki 2007-ben elhunyt. Nyugdíjba 1983-ban ment a hódmezővásárhelyi főiskolai tangazdaságából, ahol 21 évig gépíró adminisztrátor és titkárnő volt. Szabadidejében gobelineket készít.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 17. 07:25, kedd | Bulvár

A Pajta kapta az idén az Év étterme díjat

Az őriszentpéteri Pajta nyerte el az idén a Dining Guide Év étterme díjat, míg a Best Of The Best címet továbbra is a Stand őrzi.

2025. Június 17. 07:22, kedd | Külföld

Izraeli-iráni konfliktus - Donald Trump szerint Irán tárgyalni szeretne

Irán tárgyalni szeretne - erősítette meg Donald Trump amerikai elnök az iráni tárgyalási szándékról szóló híreket a G7-csúcstalálkozó kanadai helyszínén hétfőn, amikor Mark Carney kanadai miniszterelnökkel találkozott.

2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld

Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk

Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.