Hírek
2019. Február 07. 15:53, csütörtök |
Helyi
Forrás: Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság
Tíz illegális migráns Röszkénél
Jogellenesen próbált meg bejutni az országba tíz migráns Röszkénél. A rendőrök feltartóztatták, majd az ideiglenes biztonsági határzárhoz kísérték őket.
A rendőrök 2019. február 6-án 21 óra 30 perc és február 7-én 0 óra 5 perc között három esetben, összesen tíz határsértőt tartóztattak fel a Röszke Autópálya-határátkelőhely belépő tehergépjármű-termináljában.
A két szerb és egy macedón kamionban megbújt férfiak afgán és koszovói állampolgárnak vallották magukat. A migránsok sem személyazonosságukat, sem magyarországi tartózkodásuk jogszerűségét hitelt érdemlően nem tudták igazolni.
A rendőrök a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően az illegális migránsokat visszakísérték az ideiglenes biztonsági határzárhoz.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2026. Március 26. 20:43, csütörtök | PR
Gödöllőt szépíti a Jánosik Kft.
Nyílt közbeszerzésen nyerte el 28 hónapos időtartamra a Jánosik és Társai Kft. Gödöllő város közigazgatási területének növényápolási munkáit – tájékoztatott Jánosik Lajos, a cég tulajdonosa.
