Hírek
2019. Szeptember 10. 14:14, kedd |
Helyi
Forrás: A Csongrád Megyei Kormányhivatal Sajtószolgálata
Tájékoztató nap civileknek, Szegeden
Már a 2020-as NEA-s pályázatokról lesz szó azon az ingyenes tájékoztató napon, amelyet a Csongrád Megyei Civil Információs Centrum és a Miniszterelnökség közösen rendez a Csongrád megyei civil szervezeteknek.
Az országos rendezvénykörút egyik célja, hogy tájékoztassa az érdeklődőket a Nemzeti Együttműködési Alap 2020-ra tervezett céljairól.
A Partnerségi Információs Napot Szalay-Bobrovniczky Vince a Miniszterelnökség Civil és Társadalmi Kapcsolatokért Felelős helyettes államtitkára, valamint dr. Juhász Tünde, kormánymegbízott nyitja meg.
A programnak a Csongrád Megyei Kormányhivatal Vasas Szent Péter utcai előadóterme ad helyet (Szeged, Vasas Szent Péter utca 9.), 2019. szeptember 11-én 13 órától.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2025. December 30. 09:54, kedd | Életmód
A háziállatok védelmére hívják fel a figyelmet a szilveszteri tűzijátékok idején az állatvédők
A háziállatok védelmére hívja fel a figyelmet a szilveszteri tűzijátékok és petárdázások idején az Orpheus Állatvédő Egyesület és a Rex Alapítvány.
2025. December 30. 09:51, kedd | Külföld
Kreml: Moszkva egyetért Donald Trumppal abban, hogy közel a rendezés
Moszkva egyetért Donald Trump amerikai elnöknek azon kijelentésével, miszerint a felek közel állnak az ukrajnai konfliktus rendezéséhez, és a tárgyalások végső szakaszban vannak
2025. December 30. 09:50, kedd | Belföld
Orbán Viktor évnyitó nemzetközi sajtótájékoztatót tart január 5-én
Orbán Viktor évnyitó nemzetközi sajtótájékoztatót tart január 5-én 11 órakor. A hírt a kormányfő a Facebook oldalán tette közzé hétfőn.
