Hírek
2019. Október 20. 12:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - fo: police.hu
Padláson termesztette a marihuánát egy szentesi férfi
Padlásán marihuánát előállító szentesi férfi ellen indított eljárást a rendőrség - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság vasárnap az MTI-t.
Szabó Szilvia közölte, a 31 éves férfi otthonában pénteken tartottak házkutatást, az épület padlásterében csaknem 1700 gramm kábítószergyanús növényi törmeléket, valamint a termesztéshez használt eszközöket foglaltak le.
A gyanúsított ellen kábítószer birtoklása bűntette miatt indult eljárás. A férfi kihallgatásán részletes beismerő vallomást tett, elmondta, saját fogyasztásra termesztett – tudatta a százados.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 28. 16:00, szombat | Belföld
Mától lehet leadni a levélszavazatokat a kijelölt külképviseleteken
2026. Március 28. 14:00, szombat | Belföld
A Nézőpont szerint változatlanul Orbán Viktor a legnépszerűbb a pártelnökök között
Változatlanul Orbán Viktor a legnépszerűbb a pártelnökök között, míg a DK és a Mi Hazánk elnökének népszerűsége is meghaladja a parlamentbe jutási küszöböt
2026. Március 28. 10:35, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon
A Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon, és az egyenlő a magyar emberek kizsebelésével, ezért erre nemet kell mondanunk
