Hírek
2011. Szeptember 20. 14:53, kedd |
Bulvár
Forrás: Havassy Press
Osztályteremben is forgatott a Sárga Taxi
A székesfehérvári zenészek nem is olyan régen jelentették meg hatodik nagylemezük, amely a Csillafény Táncklub címet kapta.
Szeptember 24-én premierre készül a csapat: a címadó dalhoz tartozó klipet megmutatják a közönségnek.
A Sárga Taxiból 14 éve nem fogy ki a benzin, amely immár fél tucat hanghordozót eredményezett. Boka és zenészei legutóbb a Csillagfény Táncklub című lemezzel örvendeztették meg a rajongókat s a vadonatúj koronggal kapcsolatban számos pozitív visszajelzés érkezett. A címadó dal egyébként éppen annak a táncklubnak a nevét takarja, ahol az említett hölgyek ropják. A zenekar és a klub között már két éve tart a kapcsolat, egymást segítik, ráadásul roppant jól is érzik magukat a közös munka során.
- Nagyon jól megértjük egymást a táncosokkal, ami azért is remek, mert ők a táncot adják nekünk, mi pedig a zenét. Muszáj, hogy lépést tartsunk az egyre több látványelemet igénylő show biznisszel, így igazi főnyeremény számunkra a Csillagfény Táncklub! Rengeteget emeltek a koncertjeink hangulatán, amelyek bár eddig sem voltak unalmasak, külsőségekben nagyon megerősödtek. – árulta el Boka, a Sárga Taxi zenekar vezetője és énekese.
Ezen előzmények után talán nem is szorul különösebb magyarázatra, miért a lemez címadó nótájára esett a választás, amikor ki kellett jelölni: melyik dalból is forgassanak klipet. A munkálatokat már befejezték, s a közönség szeptember 24-étől tekintheti meg: a világhálón. A klippremierrel egybekötve a székesfehérvári Petőfi Moziban 22.00-as kezdéssel egy fergeteges hangulatú bulit is ígérnek a zenészek, ahol még több részlet megtudható majd az új lemezről, na és a kisfilmről is.
- Túl sok részletet nem szeretnék előre elárulni, ám nyilván fontosnak tartottuk, hogy az érdeklődést felkeltsük. Ezért egy kis beharangozó videót forgattunk, ahol érzékeltetjük, mire is számíthatnak a klippel kapcsolatban. Ahogy ott is elhangzik: egy osztály, egy zenekar, egy álom és egy hatalmas buli… Minden további majd szeptember 24-én, mert akkor lesz az igazi. Gyertek el, s figyeljétek a csillagokat! - zárta Boka.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 19. 19:00, csütörtök | Bulvár
A Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is fellép a Művészetek Völgyében
Mások mellett a Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is zenél majd a 35. Művészetek Völgye fesztiválon, amelynek Kapolcs, Taliándörögd és Vigántpetend ad otthont nyár közepén
2026. Február 17. 17:00, kedd | Bulvár
Elhunyt Robert Duvall Oscar-díjas amerikai színész
2026. Február 11. 15:00, szerda | Bulvár
Három hét alatt országszerte 111 ezer nézője volt a Magyar menyegző című filmnek
Három hét alatt 111 ezer néző látta a hazai mozikban a Forum Hungary forgalmazásában vetített Magyar menyegző című filmet.
2026. Február 09. 07:24, hétfő | Bulvár
Gyerekcsíny miatt vadászgépeket riasztottak Izraelben a Wizzair londoni járatához
Gyerekcsíny miatt vadászgépeket riasztottak Izraelben a Wizzair londoni járatához vasárnap – jelentette a repülőtéri hatóság Izraelben.
