Hírek
2020. Szeptember 15. 10:37, kedd |
Helyi
Forrás: Csongrád-Csanád Megyei Rendőr-főkapitányság
Őrizetben a sorozatbetörő
A kisteleki rendőrök elfogtak két lajosmizsei férfit, akik több ingatlanba törtek be Kistelek, Balástya, illetve Csengele térségében. Lopás miatt kell felelniük.
A megalapozott gyanú szerint a 34 éves L. Mihály és társa, a 30 éves H. Balázs 2020. július 30-a és augusztus 26-a között, összesen nyolc tanyára mentek be és vittek el onnan különböző használati tárgyakat Kisteleken, Balástyán és Csengelén. A páros többek között járműalkatrészeket, kerti eszközöket, szerszámgépeket, mikrohullámú sütőt, valamint gázpalackot tulajdonított el az épületekből.
A nyomozók a beszerzett adatok alapján megállapították a feltételezett elkövetők személyazonosságát, akiket elfogtak, majd a Kisteleki Rendőrkapitányságra előállítottak. Ellenük lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás. Kihallgatásukat követően a rendőrök őrizetbe vették L. Mihályt, és az illetékes ügyészségen előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.
Az ügyben tartott kutatások során az egyenruhások az eltulajdonított tárgyak egy részét lefoglalták és azokat visszaadják a tulajdonosoknak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2025. December 23. 08:59, kedd | Sport
MLSZ: elindult a párbeszéd a szövetség és a szurkolók között
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) hétfőn jelezte, hogy megindult a párbeszéd a szövetség és a szurkolók között a korábban \"elmérgesedett viszony\" miatt.
2025. December 23. 08:59, kedd | Bulvár
Meghalt Chris Rea énekes, dalszerző
Életének 75. évében elhunyt Chris Rea brit énekes, dalszerző, gitáros, többek közt a The Road to Hell vagy a Driving Home For Christmas szerzője - közölte a családja hétfőn.
2025. December 23. 08:57, kedd | Belföld
NGM: februárban egyszerre nagyobb összeget kapnak a nyugdíjasok
Amit vállaltunk, teljesítjük: 2026-ban is megőrizzük a nyugdíjak vásárlóértékét, februárban érkezik a 13. havi nyugdíj és a 14. havi nyugdíj első heti részlete - közölte hétfői közleményében a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM)
