Városlista
2026. február 19, csütörtök - Zsuzsanna

Hírek

2017. Július 15. 11:59, szombat | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Őrizetbe vették az ittasan balesetet okozó busz sofőrjét

Őrizetbe vették az ittasan balesetet okozó busz sofőrjét

Őrizetbe vették a Ceglédnél péntek délután balesetet szenvedett busz sofőrjét járművezetés ittas állapotban bűntett elkövetésének gyanújával - közölte a rendőrség a honlapján szombaton.

A tájékoztatás szerint a helyszínen alkalmazott alkoholszonda pozitív eredményt mutatott, ezért sofőrt a rendőrök mintavételre állították elő, majd őrizetbe vették.

A legfrissebb adatok szerint a balesetben ketten súlyosan, 13-an pedig könnyebben megsérültek.

A munkásokat szállító autóbusz Cegléd határában borult fel, a járművön huszonhárman utaztak.

Címkék: őrizet, busz, cegléd, ittas

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld

Akkumulátoralkatrész-gyárhoz riasztották a tűzoltókat Debrecenben

Debrecen déli ipari övezetében, egy Jedlik Ányos utcai gyárhoz riasztották a tűzoltókat szerda este Debrecenben - tájékoztatta a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-t.

2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld

843 kilométer közút felújítását tervezik idén

A burkolathibák javítása folyamatos, és ha az időjárás engedi, hamarosan elkezdődhetnek a teljes körű útfelújítási munkák is - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szerdán az MTI-vel.

2026. Február 19. 09:00, csütörtök | Belföld

Operatív törzs: az előrejelzések szerint néhány napra visszatér a tél

2026. Február 19. 07:15, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter: az Ukrajnába irányuló dízel üzemanyag kiszállítása leállításra került

Leállításra került Magyarországról a dízel üzemanyag szállítása Ukrajna felé, és mindaddig nem is indul újra, amíg Kijev nem állítja helyre a kőolajtranzitot a Barátság vezetéken hazánk irányába