Hírek
2012. Szeptember 13. 11:34, csütörtök |
Sport
Forrás: MTI
Nyíltvízi úszó Európa-bajnokság - Péntekre halasztották a csapatversenyt

A kedvezőtlenre fordult időjárás miatt csütörtökről péntekre halasztották a nyíltvízi úszók olaszországi Európa-bajnokságának 5 kilométeres csapatversenyét, amelytől amúgy sérülés miatt visszalépett a magyar trió.
A hatalmas hullámok miatt versenyzésre alkalmatlanná vált helyszínen - a Ligur-tenger és a Tirrén-tenger találkozásánál fekvő Piombinóban - az eredendően pihenőnapnak kijelölt péntek délelőttjén, 10 órakor vágnak neki a távnak a háromfős vegyescsapatok - tudatta az MTI-vel a kontinentális szövetség, a LEN, miután szakemberei konzultáltak az Eb szervezőivel és az érintett nemzetek képviselőivel.
A viadal további programjában nincs változás, vagyis - hacsak az időjárás nem szól ismét közbe - szombaton rendezik meg a nők és a férfiak 5, vasárnap pedig 25 kilométeres egyéni versenyeit.
A csapatversenyben eredetileg nevezték a magyar együttest is, ám a női csapattag Olasz Anna ütést kapott a fülére a 10 km-es szám szerdai versenye közben, megsérült a dobhártyája, s két hét kényszerpihenő vár rá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 06. 07:23, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Döntetlen a Ferencváros-Paks rangadón
A címvédő Ferencváros 2-2-es döntetlent játszott hazai pályán a kupagyőztes Paks ellen a labdarúgó Fizz Liga kilencedik fordulójának vasárnapi rangadóján.
2025. Október 03. 07:12, péntek | Sport
Győzött a Ferencváros az Európa Ligában
A magyar bajnoki címvédő Ferencváros Varga Barnabás góljával 1-0-ra nyert a belga Genk vendégeként a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának csütörtök esti második fordulós mérkőzésén.
2025. Október 03. 06:59, péntek | Sport
Férfi kézilabda klub-vb - Ezüstérmes a Veszprém
A Veszprém ezüstérmet szerzett az Egyiptomban rendezett férfi kézilabda klubvilágbajnokságon, mivel kétszeri hosszabbítás után 31-30-ra elveszítette a Barcelona elleni, csütörtöki döntőt.