Hírek
2021. Április 11. 08:00, vasárnap |
Sport
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Nézők előtt rendezik a Forma-1-es Monacói Nagydíjat
A koronavírus-járvány ellenére nézők előtt rendezik idén a Forma-1-es Monacói Nagydíjat.
A motorsport.com beszámolója emlékeztet, hogy Monte-Carlónak különös kihívásokkal kell szembenéznie, mivel az utcai versenypályát ideiglenes lelátók és egyéb létesítmények veszik körül, ezért az előkészületek a megszokottnál több időt igényelnek. A munkálatok azonban már hetek óta teljes erőbedobással zajlanak, a lelátók felállítása a befejezéshez közeledik.
A világjárvány miatti óvintézkedések részeként minden néző mellett üresen marad egy-egy hely, ezért a teljes kapacitásnak csupán 40-50 százalékát tudják majd kihasználni május 23-án.
Tavaly elmaradt a Monacói Nagydíj, így 1954 után először fordult elő, hogy nem szerepelt a Forma-1-es versenynaptárban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 09. 07:26, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Kétgólos hátrányban Szoboszlaiék és a Barcelona is
2026. Április 09. 07:26, csütörtök | Sport
Férfi kézilabda BL - A Kielce búcsúztatásával negyeddöntős a Szeged
A Szeged negyeddöntőbe jutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, mivel a rájátszás első fordulójának 26-23-ra megnyert első mérkőzését követően a szerdai visszavágón 32-32-es döntetlent játszott a lengyel Kielce otthonában.
2026. Április 08. 07:19, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Az utolsó szalmaszálba kapaszkodik a Liverpool
2026. Április 07. 07:23, kedd | Sport
Férfi vízilabda-vk - A házigazda görögök legyőzésével kezdtek a magyarok
Győzelemmel kezdte szereplését a magyar válogatott a férfi vízilabda világkupa görögországi divízió I-es tornáján: Varga Zsolt szövetségi kapitány együttese hétfőn a házigazdák felett diadalmaskodott nagy csatában 13-12-re.
