Hírek
2018. Szeptember 11. 10:16, kedd |
Helyi
Forrás: Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság
Nem volt ideje eladni

A bejelentéstől számított három órán belül már gyanúsítottként hallgatott ki a rendőrség egy csongrádi férfit, aki a gyanú szerint egy laptopot lopott el egy ismerőse házából. A férfi elismerte a cselekmény elkövetését.
A 18 éves T. R. A. 2018. szeptember 9-én valamivel 13 óra előtt távozott ismerősétől, amikor a nyitott ablakon keresztül meglátta az egyik szobában levő laptopot. A férfi az ablakon bemászva magával vitte a gépet. A rendőrök az adatgyűjtés során alig három órán belül megállapították a feltételezett elkövető kilétét, akit röviddel később az utcán igazoltattak, majd előállítottak. Gyanúsítotti kihallgatásán elmondta, hogy pénzt akart szerezni, ezért azt tervezte, eladja a számítástechnikai eszközt, de erre már nem volt ideje.
A férfi ellen lopás vétsége elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás a Csongrádi Rendőrkapitányságon.
A rendőrség felhívja a figyelmet:
- a bejárati ajtót mindig gondosan zárják be, még akkor is, ha otthon tartózkodnak!
- magánházakban, szellőztetéskor ügyeljenek arra, hogy senki ne tudjon benyúlni, bemászni az ablakon! A szúnyogháló nem jelent védelmet!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Augusztus 18. 09:16, hétfő | PR
Hitelezés: egyelőre fellélegezhetnek a magyar cégek
jóval kevesebb cégnek kell majd fenntarthatósági kérdésekre válaszolnia
2025. Augusztus 18. 08:05, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - A Győr hét gólt szerezve nyert az MTK otthonában
A Konferencia-ligában a főtábláért küzdő Győr 7-2-re nyert az MTK Budapest otthonában a labdarúgó Fizz Liga negyedik fordulójának második vasárnapi mérkőzésén.
2025. Augusztus 18. 08:04, hétfő | Sport
Osztrák Nagydíj - Marc Márquez sorozatban hatodszor győzött
Marc Márquez sorozatban hatodszor győzött a gyorsaságimotoros-világbajnokságban: az Osztrák Nagydíj vasárnapi megnyerése után így már 142 pontos előnnyel vezet az elitkategóriának számító Moto GP-ben.